Wydarzenia

Pokazy lotnicze w Krzesinach. SempAIR Optimi Show rozpoczęte

2024-05-18 14:28

W sobotę, o godzinie 9.00 otwarto bramy 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego Poznań - Krzesiny. Właśnie o tej godzinie rozpoczęły się pokazy lotnicze SempAIR Optimi Show. Wydarzenie przyciąga prawdziwe tłumy. Już od samego rano na Krzesinach było wielu odwiedzających!

SempAir Optimi Show na Krzesinach!

Pokazy lotnicze które zostały zaplanowane na 18 i 19 maja cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Wszystkie bilety zostały na nie wyprzedane i już od wczesnych godzin porannych na Krzesiny przyjeżdżali, głównie specjalnymi pociągami tłumy ludzi. Pokazy w powietrzu w sobotę rozpoczęły się o godzinie 13 i mają potrwać do godziny 17. Podobnie plan ma wyglądać na niedzielę, kiedy to zaplanowano drugi dzień pokazów.

Dobra informacja dla tych, którzy nie kupili biletów jest taka, że organizatorzy będą transmitować online pokazy zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. Wszelkie informację można znaleźć na facebookowym profilu 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego Poznań - Krzesiny.

Pokazy lotnicze są organizowane w związku z obchodami 70. rocznicy utworzenia w Poznaniu lotniska wojskowego w Krzesinach. - Głównym celem wydarzenia jest oddanie hołdu naszym wspaniałym lotniczym poprzednikom oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku Wojska Polskiego - informują organizatorzy. Jak wyglądał sobotni poranek na Krzesinach? Zobaczcie w naszej galerii!

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!