Lubelskie: Koronawirus - najnowsze dane

i

Autor: pixabay/OrnaW

Poznań: Maseczki na Allegro i OLX! Ile kosztują? Sprawdziliśmy! [CENY]

2020-04-14 10:36

Od czwartku każdy z nas wychodząc z domu będzie miał obowiązek zasłaniania nosa i ust. Najlepiej w tym przypadku sprawdzi się bawełniana maseczka, którą po wypraniu lub wyparzeniu można użyć ponownie. Ile maseczki kosztują na Allegro i OLX u poznańskich sprzedawców? Sprawdziliśmy! Zobaczcie na stronie internetowej ESKI Poznań.

Niebawem każdy z nas po wyjściu z domu będzie musiał zasłaniać usta i nos. Przepisy nie mówią wprost, że musimy to robić maseczką, ale nie ma co ukrywać, że to zdecydowanie najwygodniejsze rozwiązanie. Przy obecnej pogodzie z szalików bowiem nie korzysta chyba już nikt… Wiele osób narzeka na wzrost cen jeżeli chodzi o jednorazowe maseczki chirurgiczne. Te potrafią kosztować nawet kilka złotych za sztukę. Jeszcze przed wybuchem pandemii, można było je kupić za kilkadziesiąt groszy. Różnica jest więc spora.

Bardzo dobrą alternatywą, którą polecają specjaliści są maseczki bawełniane. Ich zaletą jest fakt, że po użyciu można ją wyprać lub wyparzyć i użyć ponownie. Wiele dostępnych w internecie maseczek bawełnianych posiada również specjalny filtr. Jakie są więc ceny maseczek na Allegro i OLX? Sprawdziliśmy!

>> Koronawirus. Posłuchaj, jakie przedmioty trzeba dezynfekować. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

Poznań: Maseczki bawełniane ALLEGRO

Ceny bawełnianych maseczek są bardzo zróżnicowane. Wszystko zależy od grubości materiału z jakiego jest wykonana, jego wzoru, a także czy zawiera dodatkowe filtry. Ceny zaczynają się już od 7 złotych. Są oczywiście o wiele droższe. Ceny maseczek sięgają kilkudziesięciu złotych za jedną sztukę. Oczywiście w przypadku Allegro do ceny maseczki trzeba doliczyć koszt wysyłki.

Tu znajdziecie link z aukcjami (ALLEGRO) z maseczkami bawełnianymi z dostawą z Poznania.

Poznań: Maseczki bawełniane OLX

Ceny w serwisie OLX są bardzo podobne do tych na Allegro. Kupując więcej maseczek są one tańsze, a sztuka wychodzi mniej więcej za 5-6 złotych. Warto zaznaczyć, że większość maseczek dostępnych w internecie to ręczna robota. Przy okazji wspieracie więc lokalnych przedsiębiorców lub po prostu sąsiadów.

Tu znajdziecie link z ogłoszeniami (OLX) z maseczkami bawełnianymi z dostawą z Poznania.

Sonda
Czy używasz maseczki ochronnej w czasie pandemii koronawirusa?

Wiele ofert znajduje się również na lokalnych grupach na Facebooku. Tam również warto zajrzeć przed zakupami. Na koniec warto zaznaczyć, że zdaniem wielu specjalistów maseczki nie chronią nas przed zakażeniem. Bardziej chronią innych jeżeli my jesteśmy chorzy, a o tym nie wiemy. Wiele przypadków zakażenia koronawirusem przebiega bowiem bezobjawowo.

>> Koronawirus. Posłuchaj o faktach i mitach. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

RADIOAKTYWNY pył z Czarnobyla w powietrzu! Grozi nam KATASTROFA?!