Poznań: Park nie został jeszcze otwarty, a już jest niszczony przez mieszkańców!

2020-09-24 14:00
Zanieczyszczony park Drwęskich w Poznaniu
Autor: ZZM Poznań Zanieczyszczony park Drwęskich w Poznaniu

Chodzi o park Drwęskich na pograniczu Wildy i centrum Poznania. Teren przeszedł metamorfozę, ale trwają tam jeszcze ostatnie prace. Mimo tego, że jest on zamknięty dla mieszkańców część osób nic sobie z tego nie robi i już niszczy odświeżony park. Przeczytajcie więcej na stronie internetowej ESKI Poznań.

Park Drwęskich na pograniczu Wildy i centrum Poznania remontowany jest od jakiegoś czasu. Teren przeszedł konkretną metamorfozę, która wielu poznaniakom bardzo się podoba. Póki co tereny po zmianach można oglądać tylko na zdjęciach, ponieważ obiekt nie został jeszcze oddany do użytku. Nie przeszkadza to jednak wielu osobom, które bez większego skrępowania łamią zabezpieczenia i urządzają sobie libacje alkoholowe.

Przykro patrzeć, jak jeszcze nie otwarty Park Drwęskich jest zaśmiecany i niszczony - pełno butelek i innych śmieci, bezdomni, którzy pojawiają się w parku i oblegają ławki oraz leżaki, dzieci na placu zabaw, mimo, że park nadal jest placem budowy i jest ogrodzony, a wejście na jego teren jest zabronione. Ogrodzenie jest notorycznie dewastowane i otwierane. Wykonawca poprawia je i upomina mieszkańców, a Straż Miejska zintensyfikowała patrole w parku

informuje Zarząd Zieleni Miejskiej w Poznaniu.

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Urzędnicy jednocześnie apelują do mieszkańców o stosowanie się do ograniczeń i cierpliwość. Park wkrótce ma zostać bowiem oficjalnie otwarty.