Poznań: Remont wiaduktu przy ul. Niestachowskiej! Będą utrudnienia!

2020-06-29 13:01 BP
Wiadukt przy ul. Niestachowskiej
Autor: fot. Google Street View Wiadukt przy ul. Niestachowskiej

30 czerwca rusza remont wiaduktu kolejowego przy ul. Niestachowskiej. Prace zleciło PKP. W rejonie prac zmieni się organizacja ruchu.

Wiadukt kolejowy przy ul. Niestachowskiej zostanie wyremontowany. Prace zleciło PKP PLK. Remont rusza już we wtorek 30 czerwca. Kierowcy, którzy będą podróżować w tamtej okolicy, będą musieli uważać na utrudnienia.

Przede wszystkim zamknięte zostaną skrajne lewe pasy w obu kierunkach przy wiadukcie. Ponadto na jakiś czas zostanie wyłączony z ruchu  lewy skrajny pas do skrętu w lewo z ul. św. Wawrzyńca w ul. Niestachowską. Lewy skrajny pas do skrętu w lewo z ul. Żeromskiego w ul. św. Wawrzyńca również będzie wyłączony z użytku. To jednak nie koniec utrudnień.

Objazd dla kierowców jadących w kierunku zachodnim poprowadzony zostanie ul. Wojska Polskiego. Dla kierowców jadących z północy Poznania na wlocie skrzyżowania z ul. św. Wawrzyńca dostępne będą trzy pasy ruchu - lewy do jazdy na wprost, środkowy do jazdy na wprost lub w prawo oraz prawy pas do skrętu w prawo w ul. św. Wawrzyńca. Prędkość maksymalna pojazdów pod wiaduktem wynosić będzie 50 km/godz.

czytamy w informacji urzędników. Kolejne informacje dotyczące zmian organizacji ruchu w związku z remontem mają być przekazywane z wyprzedzeniem.

Posłuchaj o zespole Pradera-Williego. Dlaczego prowadzi do skrajnej otyłości? To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Załamanie pogody nad jeziorem Wigry zaskoczyło turystów w łódce. Pomogli policyjni wodniacy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.