Rodzina zastępcza (FB)

i

Autor: AKPA

Quiz

"Rodzina Zastępcza" gościła na ekranach milionów widzów! Quiz tylko dla największych fanów serialu!

Serial "Rodzina Zastępcza" był emitowany w latach 1999-2009 w Telewizji Polsat. W latach 2004-2009 był znany pod nazwą "Rodzina Zastępcza Plus". To serial opowiadający o rodzinie mieszkającej w Warszawie, której rodzice wychowując dwójkę swoich dzieci postanowili adoptować trójkę kolejnych. Z biegiem lat pojawiły się kolejne adoptowane dzieci, a inne odchodziły z domu. Serial był bardzo ciepły, pouczający i rodzinny, a przy tym także wesoły. Czy wiesz o nim wszystko?

Rodzina zastępcza na antenie Polsatu przez wiele lat!

Rodzina Zastępcza, to serial obyczajowo-komediowy, emitowany na antenie Telewizji Polskat od 23 lutego 1999 do 20 grudnia 2009. Przez prawie 11 lat emisji gromadził przed telewizorami fanów rodziny Kwiatkowskich i ich przyjaciół. Każdy odcinek przynosił nową historię i nowe perypetie, szczególnie dzieci Kwiatkowskich, a także ich sąsiadów.

Pouczający serial

Wielu uważało ten serial na antenie Polsatu za bardzo misyjny. To rzadkość dzisiaj nie tylko w telewizjach komercyjnych, ale i w mediach publicznych. Pokazywał on codzienne życie rodziny z kilkorgiem dzieci. Ich choroby, ciekawe pomysły, ale i zawody miłosne, czy problemy w szkole. Za to wszystko widzowie pokochali ten serial.

Quiz: Jak dobrze znasz serial "Rodzina Zastępcza"?

Pytanie 1 z 10
Ile łącznie dzieci adoptowali Kwiatkowscy - serialowa Rodzina Zastępcza?
WOT i aktorzy pomogą domom dziecka