Rusza kolejna edycja Lata z Estradą! Będą warsztaty, spektakle czy koncerty! Gdzie?

2020-08-01 11:57 MMK
Lato z Estradą
Autor: Estrada Poznańska

- W ramach czwartej odsłony "Lata z Estradą" przygotowujemy warsztaty artystyczne, spektakle teatralne, pokazy filmowe, minikoncerty - mówi Patrycjusz Tomaszewski z Estrady Poznańskiej. Więcej szczegółów poniżej.

Rusza kolejna edycja Lata z Estradą! To bezpłatne wydarzenia plenerowe, które włączają do działań kulturalnych te dzielnice Poznania, których codzienna oferta rozrywkowa jest skromna. To propozycja na spędzenia czasu z bliskimi.

W ramach czwartej odsłony "Lata z Estradą" przygotowujemy warsztaty artystyczne, spektakle teatralne, pokazy filmowe, minikoncerty

mówi Patrycjusz Tomaszewski z Estrady Poznańskiej. I dodaje, że tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Kultura w klimacie”. W ramach wydarzenia m.in. można ściągnąć darmowy poradnik ekologiczny. W prosty sposób, podpowiada on, co robić, aby przyczynić się do uratowania planety. Napisała go aktywistka ekologiczna Areta Szpura.

Jest nam bliska idea ochrony klimatu i dbania o środowisko naturalne. Wydarzenia, związane z tym tematem, będziemy adresowali do różnych grup wiekowych. Zatem i seniorzy i rodziny z dziećmi, a także same dzieciaki znajdą coś dla siebie.

W zeszłym roku, w wydarzeniach „Lata z Estradą” wzięło udział 12 tysięcy mieszkańców. W tym roku Estrada odwiedzi 9 poznańskich osiedli, m.in. Górczyn, Strzeszyn czy Kiekrz. Imprezy potrwają do 20 września. Szczegóły na stronie Estrady Poznańskiej.

Wodospad na kieleckiej Kadzielni znów dostępny dla odwiedzających