Rusza kolejna edycja Lata z Estradą! Będą warsztaty, spektakle czy koncerty! Gdzie?

2020-08-01 11:57 MMK
Lato z Estradą
Autor: Estrada Poznańska

- W ramach czwartej odsłony "Lata z Estradą" przygotowujemy warsztaty artystyczne, spektakle teatralne, pokazy filmowe, minikoncerty - mówi Patrycjusz Tomaszewski z Estrady Poznańskiej. Więcej szczegółów poniżej.

Rusza kolejna edycja Lata z Estradą! To bezpłatne wydarzenia plenerowe, które włączają do działań kulturalnych te dzielnice Poznania, których codzienna oferta rozrywkowa jest skromna. To propozycja na spędzenia czasu z bliskimi.

W ramach czwartej odsłony "Lata z Estradą" przygotowujemy warsztaty artystyczne, spektakle teatralne, pokazy filmowe, minikoncerty

mówi Patrycjusz Tomaszewski z Estrady Poznańskiej. I dodaje, że tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Kultura w klimacie”. W ramach wydarzenia m.in. można ściągnąć darmowy poradnik ekologiczny. W prosty sposób, podpowiada on, co robić, aby przyczynić się do uratowania planety. Napisała go aktywistka ekologiczna Areta Szpura.

Jest nam bliska idea ochrony klimatu i dbania o środowisko naturalne. Wydarzenia, związane z tym tematem, będziemy adresowali do różnych grup wiekowych. Zatem i seniorzy i rodziny z dziećmi, a także same dzieciaki znajdą coś dla siebie.

W zeszłym roku, w wydarzeniach „Lata z Estradą” wzięło udział 12 tysięcy mieszkańców. W tym roku Estrada odwiedzi 9 poznańskich osiedli, m.in. Górczyn, Strzeszyn czy Kiekrz. Imprezy potrwają do 20 września. Szczegóły na stronie Estrady Poznańskiej.

Wodospad na kieleckiej Kadzielni znów dostępny dla odwiedzających

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.