Targi Tour Salon: wakacyjne kierunki w jednym miejscu!

2020-02-13 19:54 Maciej Melcer
Tour Salon
Autor: pixabay.com

Już w ten piątek w Poznaniu rozpoczną się targi regionów i produktów turystycznych Tour Salon, które potrwają do końca weekendu.

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich pojawią wystawcy z różnych stron Polski.

-TOUR SALON to wydarzenie dla wszystkich miłośników podróży, którzy szukają inspiracji zarówno dla dalekich wypraw, jak i dla krótkich, weekendowych wypadów. To właśnie podczas TOUR SALON można zapoznać się z ofertą regionów – miast, gmin, powiatów, regionalnych i lokalnych organizacji turystycznych, a także obiektów takich jak parki rozrywki, muzea, szlaki piesze, rowerowe i wodne, czy hotele.

- mówi dyrektorka targów Katarzyna Świderska i dodaje, że na targach pojawią się też przedstawiciele miast i regionów, które otrzymały tytuł Polskiej Marki Turystycznej.

- Tegoroczna edycja odbywać się będzie pod hasłem „Odkryj smak przygody”. Jego kwintesencją będzie nie tylko ekspozycja zlokalizowana w tym roku w Poznań Congress Center, ale także program wydarzeń w ramach którego na scenie targowej pojawią się fantastyczni podróżnicy, w tym m.in. Dorota Chojnowska i Selim Saffarini podróżujący po świecie na bambusowych rowerach (alepieknyswiat.pl) oraz Magdalena Gorlas, która wraz z Karoliną Jonderko utworzyła pierwszą polską, kobiecą ekipę, która wzięła udział w rajdzie Mongol Rally i w 6 tygodni pokonała trasę 18 000 km wiodącą przez 15 krajów.

- dodaje Świderska. Targi Tour Salon potrwają do końca weekendu.