Nie żyje 31-letni sportowiec

i

Autor: Archiwum FB/Mateusz Strzelczyk

Wydarzenia

Tragedia w świecie sportu. Nie żyje 31-letni były reprezentant Polski

2024-06-14 8:31

Tragiczne informacje ze świata sportu. W wieku 31 lat zmarł Mateusz Strzelczyk. To były wioślarz, który po zakończeniu kariery trenował crossfit. Miał on zasłabnąć podczas rozgrzewki przed treningiem. Niestety, pomimo reanimacji nie udało się uratować jego życia.

Poznań. Nie żyje 31-letni sportowiec. Zasłabł podczas treningu

31-letni Mateusz był znaną osobowością w Poznaniu. Swoją sportową karierę rozpoczął jako wioślarz w miejscowej Posnanii, a jego trenerem był Maciej Hoffman. Po zakończeniu przygody z wiosłami pozostał w świecie sportu i zaczął trenować crossfit, gdzie także osiągał znaczące sukcesy.

Mateusz Strzelczyk zmarł nagle. Zasłabł podczas rozgrzewki przed treningiem. Pomimo reanimacji 31-letni sportowiec nie odzyskał przytomności. Doszło u niego do zawału serca. Wcześniej nigdy nie uskarżał się na żadne dolegliwości. Jeszcze tydzień temu wystartował w prestiżowych zawodach świata crossfitu. Informacje o jego śmierci przekazał portal sportowy-poznan.pl.

Mateusz Strzelczyk osiągał przed laty duże sukcesy w wioślarstwie. Miał w dorobku medal mistrzostw Europy, medale mistrzostw Polski. Jednym z jego największych sukcesów było 5. miejsce w mistrzostwach Europy Juniorów w Kruszwicy w czwórce podwójnej.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Puchar Świata. Poznań znów stał się stolicą kajakarstwa. Zobacz zdjęcia!

QUIZ. Tajemnice gwiazd polskiego sportu

Pytanie 1 z 10
Justyna Żyła jest spokrewniona z jednym ze skoczków narciarskich. Jest nim:
Justyna Żyła
Listen on Spreaker.