Pożar

i

Autor: pixabay.com Zdjęcie ilustracyjne

PILNE

Tragiczny w skutkach pożar w DPS w Poznaniu. Są ofiary śmiertelne

Do tego zdarzenia doszło w środę, 10 lipca około godziny 7:30 w DPS na ulicy Ugory w Poznaniu. Jak ustalili policjanci, miało dojść do nieszczęśliwego wypadku tragicznego w skutkach. Jeden z pensjonariuszy w wyniku palenia papierosa zaprószył ogień. W wyniku zajęcia się także jego odzieży mężczyzny nie udało się uratować i zginął na miejscu.

Tragedia w poznańskim DPS

Do zdarzenia doszło w środę, 10 lipca około godziny 7:30 w poznańskim Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Ugory. O sprawę zapytaliśmy poznańską policję. - Jak wstępnie ustaliliśmy, doszło do nieszczęśliwego wypadku, gdzie 73-letni pensjonariusz poruszający się na wózku inwalidzkim paląc papierosa zaprószył ogień na poduszce, na której siedział - przekazał nam sierż. sztab. Łukasz Paterski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Jedna osoba zginęła w wyniku pożaru w poznańskim DPS

Jak dodaje sierż. sztab. Paterski - Doszło do zapłonu również odzieży. W konsekwencji tego niestety mężczyzny nie udało się uratować. Na miejscu pracują policjanci - poinformował nas oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Nadal trwają czynności w celu wyjaśnienia zdarzenia.

Nikt inny nie ucierpiał w pożarze

Jak wynika z informacji poznańskiej policji, nie przeprowadzono ewakuacji personelu i mieszkańców DPS. Nie było także innych osób poszkodowanych. Na miejsce mieli udać się także prokurator, oraz biegły sądowy, którzy mają potwierdzić przebieg tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Zobaczcie zdjęcia z innego pożaru w Poznaniu