Stadion przy ul. Bułgarskiej

i

Autor: fot. Przemysław Szyszka/Lech Poznań Stadion przy ul. Bułgarskiej

Sport

Warta Poznań nie będzie grała przy Bułgarskiej! Co dalej?

2024-06-19 14:55

Warta Poznań nie będzie grała w sezonie 2024/2025 na stadionie przy ulicy Bułgarskiej. W rozmowie z Radiem Poznań, prezes spółki Stadion Poznań Rafał Wrzeszcz poinformował, że we wtorek, 18 czerwca otrzymał maila o zakończeniu przez Wartę negocjacji

Warta Poznań nie będzie grała przy Bułgarskiej

W ostatnich tygodniach bardzo głośno mówiło się o tym, gdzie Warta Poznań rozgrywać będzie swoje mecze w sezonie. Wczoraj na antenie Radia Poznań padła jednoznaczna deklaracja prezesa spółki Stadion Poznań, Rafała Wrzeszcza - w zbliżającym się sezonie piłkarskim Warta Poznań w rozgrywkach I ligi nie będzie występowała na Enea Stadionie.

- My tę rozmowę wczoraj zakończyliśmy. W godzinach późno wieczornych otrzymałem takiego enigmatycznego maila, że te rozmowy Warta kończy. Z mojego punktu widzenia te rozmowy zakończyły się dużo, dużo wcześniej. W związku z tym, że nie było żadnego kontaktu ze strony Warty, trudno rozmawiać o grze, tym bardziej jeżeli druga strona nie jest zainteresowana choćby treścią umów. Warta jest w trudnej sytuacji, życzę jej wszystkiego, wszystkiego najlepszego i kibicuje, bo to jest drugi ważny klub w Poznaniu (...) Niemniej, sposób komunikowania się i sposób rozmowy był nazwijmy to nie biznesowy - powiedział w rozmowie z Radiem Poznań Rafał Wrzeszcz.

Według informacji Głosu Wielopolskiego, w środę ma zapaść decyzja na jakim poziomie rozgrywkowym będzie grała od przyszłego sezonu Warta Poznań.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!