Police

i

Autor: pexels, zdjęcie ilustracyjne

Wydarzenia

Zabił z kuszy trzy kobiety. Po obławie został zatrzymany

2024-07-10 21:43

Po trwającej kilkanaście godzin obławie brytyjska policja zatrzymała w środę późnym popołudniem 26-letniego Kyle’a Clifforda, który podejrzany jest o zabójstwo trzech kobiet – żony i dwóch córek pracującego w stacji BBC i Sky Sports znanego komentatora wyścigów konnych.

Zatrzymano podejrzanego o zabójstwo z kuszy trzech kobiet

Clifford, który, jak się uważa, pracował jako ochroniarz, został zatrzymany na cmentarzu w Enfield na północny Londynu. Policja potwierdziła jego zatrzymanie, jak również to, że funkcjonariusze nie musieli użyć broni palnej, ale z powodu obrażeń mężczyzna został zabrany do szpitala. Przekazała także, że uważa, iż zatrzymany mężczyzna znał swoje ofiary.

- Po szeroko zakrojonych poszukiwaniach podejrzany został zlokalizowany i nikt inny nie jest obecnie poszukiwany w związku z dochodzeniem – powiedziała inspektor Justine Jenkins z policji hrabstwa Hertfordshire.

Do zabójstwa doszło we wtorek wieczorem w miejscowości Bushey na północny zachód od Londynu. Wezwana do jednego z domów policja znalazła kobiety w wieku 61, 28 i 25 lat z poważnymi obrażeniami. Później wszystkie zmarły. Jak poinformowano, ofiary to żona oraz dwie córki Johna Hunta, komentatora wyścigów konnych w stacjach BBC 5 i Sky Sport Racing. Zabite zostały przy użyciu kuszy, choć policja nie wyklucza, że sprawca użył także innych rodzajów broni.

Na razie nie ma żadnych sugestii co do możliwych motywów zabójstwa. John Hunt i jego żona Carol mieli trzy córki.

W reakcji na zbrodnię Yvette Cooper, minister spraw wewnętrznych w nowym brytyjskim rządzie, oświadczyła, że szybko rozważy, czy powinny zostać wprowadzone dalsze ograniczenia w prawie do posiadania kuszy.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Wyjeżdżasz na wakacje? Te rzeczy są zakazane w tych krajach!

Listen on Spreaker.