Lovedog Lovelas

i

Autor: Facebook/Żabka Koźmin Soho

Żabka ma specjalnego hot doga. Lovedog Lovelas na Walentynki

2023-02-13 10:58

Żabka często wychodzi do swoich klientów z bardzo ciekawymi ofertami. Nie zawodzi również tuż przed Walentynkami 2023. Lovedog Lovelas to specjalny hot dog. Różowa kiełbaska jest serwowana w różowej bułce wraz z różowym sosem.

Romantyczny hot dog na Walentynki? Żabka wychodzi do swoich klientów z zupełnie nową, limitowaną ofertą na święto zakochanych. W sklepach tych będzie można nabyć walentynkowego hot doga - lovedoga Lovelasa.

Walentynkowy hot dog w Żabce. Lovedog Lovelas

Czym się taki Lovelas wyróżnia? Przede wszystkim kolorem! Walentynkowy hot dog z Żabki jest... calutki różowy. Różowa jest kiełbaska, bułka, różowe są sosy. Zakochani mogą bez obaw zajadać się tym przysmakiem, który w ofercie będzie od 13 do 28.02.

Czytaj także: Darmowe pomysły na Walentynki. Ciesz się tym dniem i nie zapłać ani grosza

Tak naprawdę nie trzeba spełniać warunku bycia zakochanym, by rozkoszować się lovedogiem Lovelasem. Wystarczy pójść do Żabki i zapłacić za niego 3,99 zł. Taka cena obowiązuje klientów z aplikacją Żappka. W różowej bułce kiełbasce z żurawiną towarzyszy sos spicy mango. Co więcej w okresie okołowalentynkowym w sklepach tych dostępny będzie również pączek serce z różową polewą za 2,50 zł. 

Nasze wrażenia

Wybraliśmy się na Lovedoga Lovelasa i sprawdziliśmy, jak smakuje walentynkowa opcja Żabki. Bułka w przypadku tego dania, choć różowa, smakuje identycznie, jak ta standardowa.

W środku znajduje się parówka typu kabanos, doprawiona satysfakcjonująco. Z całego hot doga najbardziej w składzie wyróżnia się różowy sos. Jest to bardzo ciekawy element, bowiem niezbyt często spotyka się w naszym kraju połączenie owocowego sosu z mięsem. Sos spicy mango dobrze bliansuje ostrość i słodycz. Niestety, składniki odpowiedzialne za nadanie smaku mango mają bardzo chemiczny posmak, a jego konsystencja przypomina gotowe polewy do lodów.

Można powiedzieć, że koneserów wykwintnej kuchni ten hot dog nie zadowoli, ale jest jednocześnie na tyle wciągający, że zjada się go dość szybko w całości.

Żabka stawia na gastronomię

Żabka nie pierwszy raz wychodzi z ofertą limitowanego hot doga. Na Black Friday w sklepach tych dostępne były czarne przysmaki tego samego typu. Czarny hot dog zawierał czarną bułkę, czarnego kabanosa z dodatkiem dziczyzny oraz specjalny czarny sos. 

Czytaj także: Żabka zmieni właściciela? Sklepy "chętnie" odkupi rząd

Widzimy więc, jak intensywnie Żabka stawia na na gastronomię. W wielu sklepach obecne są kąciki Żabka Café. W niektórych miejscach poza kawą i hot dogami nabyć można jeszcze takie dania, jak: frytki, nuggetsy z kurczaka, churrosy i hot dogi amerykańskie.

Według danych firmy od września 2021 roku do sierpnia ub.r. w Żabce Café zakupiono 13,5 mln panini, 24 mln kaw, 35 mln kanapek i aż 72 mln hot dogów. Widać, że ta inwestycja się opłaca.

Tragiczny wypadek w Ząbkach! Autobus miejski zderzył się z ciężarówką
Źródło: Żabka ma specjalnego hot doga. Sprawdziliśmy, jak smakuje Lovedog Lovelas na Walentynki