Znany Youtuber trafił do szpitala.

i

Autor: FB/Povagovani

Wydarzenia

Znany polski youtuber trafił do szpitala. Jego stan jest bardzo ciężki

2024-06-19 12:46

Znany z popularnego kanału motoryzacyjnego Povagovani, polski Youtuber Robert trafił do szpitala w stanie krytycznym - dramatyczne wieści przekazała jego żona. W oświadczeniu opublikowanym w sici poinformowała o zawieszeniu kanału. Co dokładnie stało się Robertowi?

Znany polski Youtuber trafił do szpitala

Dramatyczne wieści dotarły do fanów znanego polskiego kanału na YouTubie. Żona prowadzącego — Roberta — przekazała, że znalazł się on w bardzo złej sytuacji zdrowotnej.

Povagowani to jeden z najpopularniejszych polskich kanałów motoryzacyjnych na YouTube. Robert prowadzi go od kilku lat i przez ten czas zdobył ogromne grono fanów. Na co dzień obserwuje go ponad pół miliona użytkowników. 

- Kochani, z tej strony Magda, żona Roberta. Nie mam dobrych wiadomości. Robert wczoraj trafił do szpitala w związku ze swoimi problemami z sercem i jest w stanie krytycznym. Niestety na chwilę obecną zawieszamy działanie kanału. Proszę jedynie o trzymanie kciuków i dobre myśli w naszym kierunku - napisała żona Robeta w mediach społecznościowych.

Widzowie czekają na dalsze informację w sprawie zdrowia prowadzącego kanał.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Zobacz zdjęcia z ostatniej edycji Poznań Motor Show!

Czy zdałbyś prawo jazdy? Zmierz się z pytaniami w quizie

Pytanie 1 z 10
Kto ma obowiązek korzystania z pasów bezpieczeństwa (z wyjątkiem osób wymienionych w przepisach)?
Listen on Spreaker.