Gdzie obejrzeć mecz Polska - Austria NA ŻYWO 21.06.2024 Transmisja TV Na jakim programie?

i

Autor: Marcin Gadomski Gdzie obejrzeć mecz Polska - Austria NA ŻYWO 21.06.2024 Transmisja TV Na jakim programie?

EURO 2024

Awaria TVP Sport podczas meczu Polska - Austria. Co zrobić jeśli nie działa strona?

2024-06-21 18:17

Mecze EURO 2024 cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Szczególną uwagę wzbudzają mecze Polaków. Podobnie jak podczas meczu Polska - Holandia, tak i przy okazji meczu Polska - Austria wystąpiły problemy z działaniem aplikacji i strony internetowej TVP Sport, za pośrednictwem których można oglądać mecz.

Polska - Austria: awaria TVP Sport podczas meczu

Wielu kibiców mecz EURO 2024 pomiędzy Polską i Austrią oglądało za pośrednictwem TVP Sport. Podobnie jak podczas meczu Polska - Holandia, tak także i przy okazji transmisji z meczu Polska - Austria, występowały problemy z działaniem strony internetowej oraz aplikacji mobilnej TVP Sport.

Przyczyny awarii nie są znane. Bardzo prawdopodobne, że jest ona spowodowana przeciążeniem serwerów z racji ogromnego zainteresowania transmisją meczu Polska-Austria.

Z komentarzy internautów wynika, iż podczas meczu Polska - Austria są problemy działaniem strony internetowej, ale także aplikacji na wszystkich platformach - czy to telewizory czy też na tabletach czy telefonach.

Przypomnimy, że aplikacja TVP Sport jest darmowa. Można na niej oglądać wszystkie mecze EURO 2024.

SPRAWDŹ CO ZROBIĆ JEŚLI NIE DZIAŁA STRONA LUB APLIKACJA PODCZAS MECZU

Jak wyglądały trybuny podczas meczu Polska - Austria? Zobaczcie w naszej galerii!

Quiz. Polacy na Euro. Jak dobrze pamiętasz poprzednie występy reprezentacji?

Pytanie 1 z 11
Reprezentacja po raz pierwszy na mistrzostwa Europy awansowała, gdy prowadził ją trener Leo Beenhakker. W którym roku odbyło się pierwsze Euro z udziałem naszej kadry?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!