Bartek z Hotel Paradise 8 podzielił się mocnym wyznaniem. Czy ktoś się nim zainteresuje?

i

Autor: materiały prasowe

HOTEL PARADISE

Bartek z "Hotelu Paradise" pisze książkę! Uczestnik programu zdradził tytuł jego pierwszej powieści!

2024-05-23 13:12

Bartek Pankowski z ósmej edycji programu "Hotel Paradise", pochodzi z Poznania i z pewnością widzowie zapamiętali go na długo. Pomimo tego, że mężczyzna nie był ulubieńcem fanów programu, to jego kariera po finale, nabrała tempa. Bartek zdradził ostatnio, że pisze książkę. Wiemy już, jaki tytuł będzie miał jego debiutancka powieść!

Przypomnijmy, że Bartkowi z "Hotelu Paradise 8" nie udało mu się sięgnąć po zwycięstwo w programie. Tym samym willę opuścił u boku Ady. Warto przypomnieć, że mężczyzna już od samego początku nie należał do grona najbardziej lubianych uczestników, a wszystko przez jego zachowanie w stosunku do singielek.

Bartek z HP jest w trakcie pisania książki!

Za nami finał "Hotelu Paradise 8", w którym naprawdę dużo się działo! Do walki o zwycięstwo stanęli: Ada i Bartek oraz Agnieszka i Jędrzej.

Ada i Bartek dotarli do finału, ale nie stanęli jednak na Ścieżce Lojalności. Dodajmy, że od finału ósmego sezonu "Hotelu Paradise" minęło już sporo czasu. Uczestnicy wrócili do Polski i... stali się rozpoznawalni, widzowie nadal interesują się ich losami. 

Jak już informowaliśmy, poznaniak jest w trakcie pisania książki! Ostatnio udało się dowiedzieć, jaki tytuł ma jego debiutancka powieść.

- Jestem w trakcie pisania książki. Kontaktowała się ze mną jedna autorka z Polski, która napisała 36 książek. [...] Jestem współtwórcą, inspiracją do tej książki i może będę też na okładce. To taki erotyk i historia o toksycznej miłości, więc jestem idealnym kandydatem, który napisze tę książkę i przedstawi to wszystko. Też na podstawie moich własnych przeżyć, więc wydaje mi się, że nikt inny w Polsce nie zrobi tego lepiej niż ja. Premiera tej książki będzie w październiku - powiedział dziennikarce serwisu Co Za Tydzień.

Bartek z „Hotelu Paradise” - szczegółowe informacje o książce

Dwa dni temu i internat obiegła wiadomość, o najnowszych wiadomościach, związanych z książką Bartka.

Wiem jak bardzo czekaliście na te informacje. „BEAUTIFUL LIES” to powieść inspirowana moimi osobistymi przeżyciami, zmieszana z fantazją, wyobraźnią, gdzie splatają się wątki toksycznej miłości i intensywnej erotyki - napisał na Instagramie.

Oprócz tytułu, poznaliśmy główne wątki książki. - To historia o związkach, które zamiast przynosić szczęście, potrafią ranić i niszczyć. Opowiadam o emocjonalnych wzlotach i upadkach, pasji i bólu, a także o sile, jaką musimy w sobie odnaleźć, by uwolnić się od destrukcyjnych relacji. Każdy kto mnie zna znajdzie w niej moją cząstkę - dodał, były uczestnik HP.

A kiedy premiera? To pytanie zadaje sobie tysiące fanów. Bartek opublikował tylko tajemniczą zapowiedź:

- Jesień w tym roku będzie naprawdę wybuchowa. Śledźcie mój profil, aby być na bieżąco z datą premiery i specjalnymi zapowiedziami. Premiera jeszcze w tym roku! - podsumował.

Co o tym sądzicie?

Fagata. Jak wygląda życie jednej z najbardziej znanych influencerek w Polsce? Sprawdźcie naszą galerię:

Bartek to prawdziwy bohater Uratował przed śmiercią swoją babcię