Stadion Golęcin

i

Autor: Poznan.pl

Bilety na 97. PZLA Mistrzostwa Polski w Poznaniu już w sprzedaży!

2021-06-01 13:26

Ruszyła sprzedaż biletów na najważniejszą w tym roku imprezę lekkoatletyczną w Poznaniu - 97. PZLA Mistrzostwa Polski, które będą się odbywały na stadionie POSiR Golęcin od 24 do 26 czerwca. Do dystrybucji trafiły bilety jedno-, dwu- i trzydniowe. Sprzedaż wejściówek odbywa się wyłącznie online poprzez platformę ToBilet.pl.

- W obecnym reżimie sanitarnym, dopuszczającym 25-procentowe obłożenie całej widowni, trybuny stadionu lekkoatletycznego na Golęcinie pomieszczą każdego dnia blisko tysiąc kibiców - mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. - Jeśli ten limit zostanie zwiększony, do sprzedaży trafi większa pula biletów - dodaje.

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, podobnie jak podczas zaplanowanego na 13 czerwca mityngu Poznań Athletics Grand Prix, powiększą widownię obiektu na Golęcinie o dodatkowe tymczasowe trybuny. Dla kibiców będą dostępne zarówno miejsca na trybunie wschodniej od strony Parku Tenisowego Olimpia (sektor A), jak i trybunie zachodniej od strony nasypu kolejowego (sektor B).

Zakup biletów jest możliwy za pośrednictwem strony internetowej POSiR. W przypadku zainteresowania wejściówkami jedno- i dwudniowymi należy zwrócić szczególną uwagę na datę biletu. 

BILETY MOŻNA KUPIĆ TUTAJ

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy w cyrku powinny występować zwierzęta?