Black Friday 2020: Szykują się ogromne obniżki, ale firmy kurierskie mogą nie wyrabiać!

2020-11-20 9:34 DR
Camaieu zamyka wszystkie sklepy w Polsce. Na klientki czeka wyprzedaż
Autor: pexels.com Camaieu zamyka wszystkie sklepy w Polsce. Na klientki czeka wyprzedaż

Przed nami Black Friday 2020. Tym razem jednak wielka akcja wyprzedaży przeniesie się w większości do internetu. Sklepy stacjonarne pozostają bowiem zamknięte. Wiele osób ma obawy, że firmy kurierskie mogą nie wyrabiać z dostarczaniem paczek. Przeczytajcie więcej na stronie internetowej ESKI Poznań.

Black Friday w tym roku przypada na 27 listopada. Ogromne wyprzedaże sięgające nawet 80% w tym roku jednak odbędą się przede wszystkim w internecie. Wszystko przez to, że znaczna część sklepów stacjonarnych jest zamknięta. Ma to oczywiście związek z pandemią koronawirusa. Z badania SMSAPI i Shoper wynika, że ponad 35% respondentów skorzysta z promocji, a 48% uzależnia to od atrakcyjności ofert. Średnio Polacy na ten zakupy podczas Black Friday planują przeznaczyć średnio 1266 złotych.

Już teraz sklepy internetowe oferują swoje produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Klienci zamawiają przesyłki do swoich mieszkań. Okazuje się jednak, że problemy mogą być z dostawą zamówionych produktów. Firmy kurierskie mogą nie wyrabiać się z dostawami.

ESKA XD #010

Black Friday 2020: Czy firmy kurierskie dostarczą szybko paczkę?

Firmy kurierskie nie ukrywają, że spodziewają się rekordowego wzrostu zainteresowania ich usługami. Ma to związek z pandemią i coraz częstszym dokonywaniem zakupów przez Internet. Końcówka rok dla kurierów będzie więc czasem wytężonej pracy. Największe firmy cały czas szukają kurierów. Zainteresowanych osób nie brakuje. Coraz więcej osób, które z powodu pandemii decydują się bowiem na pracę w tej branży. Firmy kurierskie zapewniają, że robią wszystko, by paczki jak najszybciej docierały do odbiorców. Jednak już teraz zdarzają się przestoje w dostawach. Warto mieć to na uwadze zamawiając rzeczy, które są nam pilnie potrzebne lub te, które chcemy przeznaczyć na prezenty świąteczne. W takiej sytuacji warto zamówienie złożyć wcześniej.