Boxdel rozdaje bilety

i

Autor: fot. AKPA

Rozrywka

Boxdel rozdaje wejściówki na FAME 22. Jak je zdobyć?

2024-06-12 11:02

Michał Baron znany w internecie jako Boxdel zamierza rozdać bilety na zbliżającą się galę Fame MMA, żeby spróbować swoich sił w akcji wystarczy wykonać zaledwie dwa kroki. Federacja ogłosiła także nowego zawodnika. Co konkretnie trzeba zrobić, żeby zgarnąć bilety? Sprawdź w naszym artykule!

FAME 22: Ultimate. Gala odbędzie się na Stadionie Narodowym

Freak-fightowe gale organizowane przez Fame MMA od lat cieszą się dużym zainteresowanie. Zbliżające się wydarzenie wejdzie na jeszcze wyższy poziom i odbędzie się w miejscu najważniejszych wydarzeń sportowych oraz muzycznych w naszym kraju, czyli PGE Narodowym w Warszawie. Dla włodarzy fame będzie to największy event od początku istnienia federacji, czyli 2018 roku.

Jak zdobyć darmowe wejściówki?

Konkurs na swoim oficjalnym profilu na Instagramie ogłosił sam Boxdel. Aby dołączyć do zabawy wystarczy napisać komentarz "chcę tam być" oraz obserwować profil influencera. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni do najbliższej niedzieli. Czekają na nich również dodatkowe niespodzianki. Bilety oferowane przez Michała Barona to nie lada atrakcja, mówimy bowiem o wejściówkach na strefę VIP, których wartość wynosi między 1500 a 2000 zł.

Rozdam 5+5 biletów VIP za 1.500-2.000 PLN i 10+10 zwykłych na FAME 22: Ultimate! - zapowiada Boxdel

PashaBiceps wystąpi w Fame MMA

Do freak-fightowego oktagonu powraca PashaBiceps. Jarosław Jarząbkowski to prawdziwa legenda światowego e-sportu. Dla Pashy będzie to debiut w federacji Fame MMA i to debiut wyjątkowy, bo na PGE Narodowym. A kibiców raczej nie zabraknie. Organizacja tylko w ciągu pierwszych 30 minut sprzedała 10 tys. biletów.

Taki zmienił się Michał "Boxdel" Baron. Sprawdź galerię!

Krzysztof Rozpara o FAME MMA na PGE Narodowym

Z kim mógłbyś walczyć we freak fightach? Rozwiąż nasz quiz i poznaj swojego przeciwnika

Pytanie 1 z 9
Oglądasz walki na Fame MMA, High League i KSW?