Chciał zostać raperem i przez przypadek się postrzelił

i

Autor: Pixabay/Screen Instagram @teamhypetalk

Świat

Chciał zostać raperem. Nagrał film z bronią i przez przypadek... strzelił. Zginął na miejscu

2024-05-24 11:45

Ta tragedia zdarzyła się w stanie Virginia. Pewien 17-latek marzył o karierze rapera. Rylo Huncho - bo o nim mowa - chwalił się bronią podczas nagrywania filmiku na Instagram Story. To co zdarzyło się potem... zaskoczyło internautów na całym świecie.

Początkujący raper o pseudonimie Rylo Huncho, chwalił się bronią podczas nagrywania filmiku na Instagram Story. Niestety, ta historia zakończyła się tragicznie. - Nagranie urywa się chwilę po tym, gdy 17-latek przykłada pistolet do głowy i przypadkowo pociąga za spust. Chłopaka przewieziono do szpitala, gdzie zmarł w wyniku obrażeń - relacjonuje serwis donald.pl. Po tym dramacie - zawrzało w sieci.

Tragiczne nagranie krąży w internecie. 17-latek przez przypadek strzelił do siebie

Dramatyczne nagranie zobaczyło już tysiące interanutów. Mało tego, coraz więcej osób spekuluje, że postrzelenie mogło nie być efektem przypadkowego odbezpieczenia broni, a młody Huncho chciał w ten sposób odebrać sobie życie. Mimo wszystko, wątpliwości budzi także sposób w jaki materiał mógł zostać opublikowany.

Na ten moment policja z Suffolk w stanie Virginia - prowadzi śledztwo. - Jednak funkcjonariusze nie mogą jednoznacznie stwierdzić, że był to nieszczęśliwy wypadek, ponieważ rany postrzałowe, zadane sobie samodzielnie przez zmarłego, mogą być również uznane za akt samobójczy - wyjaśnia portal.

Po tragedii rodzina zmarłego Rylo Huncho postanowiła założyć zbiórkę pieniędzy dla matki chłopca. "Była samotną matką, ale opiekowała się swoim synem najlepiej jak potrafiła" - podano w opisie zbiórki. Chcą zebrać 15 tysięcy dolarów.

Nie publikujemy nagrania ze względu na jego drastyczność.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Całodobowe centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym 800 70 22 22
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

Dramat w Hiszpanii! Co najmniej 4 osoby zginęły na skutek zawalenia się budynku na Majorce. Zobacz te zdjęcia:

Nie uwierzysz jak wygląda dziś Eminem! Od ponad ćwierć wieku ten raper jest idolem pokoleń