Poznański artysta Kawu po raz kolejny pokazał swoje nowe dzieło

i

Autor: Facebook/Kawu

Rozrywka

Ten serial pokochało wielu młodych Polaków. Pamiętasz Czesia i jego przygody w serialu "Włatcy Móch"? Sprawdź się w naszym quizie!

2024-05-21 10:20

Włatcy Móch to polski serial animowany dla dorosłych emitowany od 14 listopada 2006 do 4 grudnia 2011 przez stację TV4. Serial bardzo szybko zdobył wielką popularność i już ponad dekadę temu był wielkim hitem. Dziś jednak jest już nieco zapomniany. Jednak czy pamiętasz coś z serialu? Pamiętasz Czesia czy Anusiaka? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Włatcy Móch - ten serial dekadę temu znał każdy

Włarcy Móch to polski serial animowany dla dorosłych emitowany od 14 listopada 2006 do 4 grudnia 2011 przez stację TV4. Głównymi bohaterami serialu są czterej chłopcy - Czesio, Maślana, Anusiak i Konieczko.

Akcja serialu dzieje się głównie we Wrocławiu, chociaż poszczególne odcinki rozgrywały się także w Warszawie, Królewcu, Suwałkach oraz w Jałcie. Odcinki Włatców Móch celowo zawierają wiele błędów ortograficznych, podobnie jak sam tytuł produkcji. Tytuł serialu nawiązuje do tytułu powieści Władca much angielskiego pisarza Williama Goldinga. Pomysłodawcą, autorem, reżyserem, scenarzystą i montażystą serii jest Bartek Kędzierski. Użycza on również głosu jednemu z głównych bohaterów – Czesiowi, a także kilku postaciom drugoplanowym i epizodycznym.

Serial kilkanaście lat temu był niezwykle popularny. Postacie głównych bohaterów widział chyba każdy. Dziś produkcja wydaje się być nieco zapomniana. Pamiętasz ten kultowy serial, który z pewnością był rewolucyjny w Polsce. Jeśli tak, to ten quiz nie powinien stanowić dla Ciebie większego problemu!

Czesio, Konieczko, Anusiak i Maślana - co pamiętasz z kultowego serialu "Włatcy Móch"

Pytanie 1 z 12
Czesio, Konieczko, Anusiak i Maślana to główni bohaterowie serialu. Do której klasy chodzili?

Serial przed laty przyciągał przed telewizory prawie milion widzów!

W okresie emitowania serialu najchętniej oglądane odcinki przyciągały prawie milionową widownię. Popularność Włatców móch była jednak zdecydowanie większa, gdyż dwa razy tyle osób oglądało serial w Internecie

Serial miał także wiele niezapomnianych tekstów! Pamiętasz je? Jeśli nie, to możesz przypomnieć je sobie w naszej galerii!

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!