Dino

i

Autor: Dino Dino

Handel

Dino poszukuje pracowników. Ponad tysiąc ofert pracy. Gigantyczna rekrutacja popularnej sieci

2023-03-22 10:23

Sieć Dino to jedna z najprężniej rozwijających się firm w Polsce. Właśnie rozpoczęła się wielka rekrutacja, w której poszukiwanych jest ponad 1200 nowych pracowników! Jak wygląda praca w Dino? Jakie są zarobki na poszczególnych stanowiskach?

Sklepy Dino w Polsce

Rozwój sieci sklepów Dino jest zauważalny na każdym kroku. Pod koniec 2022 roku w Polsce było 2156 sklepów Dino. Większość z nich znajduje się na terenie województw: wielkopolskiego i lubuskiego. W najbliższych miesiącach będą powstawać kolejne sklepy, także we wschodniej Polsce. Tym samym Dino rywalizuje z Biedronką, a wartość sklepu rośnie bardzo szybko. Portal "Business Insider" zauważa, że Dino jest już wśród 10 największych spółek detalicznych w Europie. Jeronimo Martins, czyli właściciel Biedronki jest na 6. miejscu, a Dino na 10.

Praca w Dino. Ruszyła ogromna rekrutacja!

Portal dlahandlu.pl poinformował, że spółka Dino Polska otrzymała w 2022 roku 20,7 mln zł pomocy publicznej. Prawie w całości są to refundacje z PFRON na zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

W związku z tym sieć Dino prowadzi bardzo dużą rekrutację, a firma ma obecnie 1252 oferty pracy. Połowa dotyczy pracy w marketach, a reszta związana jest z pracą w magazynach, centrali czy w terenie.

Właściciel Dino to jeden z najbogatszych Polaków

Właścicielem sieci Dino jest Tomasz Biernacki. Jego życie jest owiane tajemniczością, a on sam nie udziela się w mediach. Biernacki w 2023 roku uplasował się na drugiej pozycji listy najbogatszych Polaków magazynu „Forbes” z majątkiem wycenianym na 19,8 mld złotych! Najnowszy ranking został opublikowany 23 lutego 2023 roku.

Oferty pracy w Dino - gdzie szukać?

Oferty pracy w Dino. Gdzie ich szukać? Oczywiście najlepiej to robić za pośrednictwem oficjalnej strony sieci. W zakładce kariera znajdują się oferty pracy.

Kradzież rozbójnicza w sklepie w Zabrzu