Przyroda

Dolina Cybiny i Kaczeńca z trzema stawami. To doskonały pomysł na sesję zdjęciową! [GALERIA]

Gdy nadchodzi lato, a przyroda już dawno rozbudziła się z zimowego snu, to są pewne miejsca, które koniecznie trzeba odwiedzić. Jednym z takich obszarów jest szlak w Dolinie Cybiny i Kaczeńca. Koniecznie sprawdźcie naszą galerię, a sami stwierdzicie, że to obszar godny uwagi. Szczegóły w artykule.

Dolina Cybiny i Kaczeńca. To wyjątkowe miejsce na mapie Poznania

Dolina Cybiny i Kaczeńca to szlak, o którym warto przypomnieć, chociażby ze względu na wyjątkowe atrakcje. To właśnie tutaj dostępna jest około 100-metrowa ścieżka, która wiedzie przez teren bagienny. Ten szczególny rodzaj mostu zbudowano na... na palach. Na co jeszcze warto zwrócić tam uwagę?

Dolina Cybiny - tutaj możesz odkryć swój zmysł fotografa!

Miejsce, z którego prezentujemy Wam galerię, jest bardzo malownicze. Dolina Cybiny to doskonały pomysł na sesję zdjęciową. Kto nie chciały mieć pamiątkowego zdjęcia na pięknym moście lub klimatycznej, ogromnej huśtawce? To wręcz doskonały pomysł na sesję ślubną lub rodzinną. Te malownicze tereny przyciągają tłumy spacerowiczów.

Na całej długości trasy w dolinie, co kilkanaście metrów umieszczono wyjątkowe elementy architektury, czyli ławki, huśtawkę, miejsca piknikowe i inne ciekawe drewniane konstrukcje.

Dodajmy, że w ten malowniczy teren idealnie wpasowuje się ok. 250-metrowa ścieżka w koronach drzew, biegnąca w dolinie rzeki Szklarki

Koniecznie sprawdźcie naszą galerię!

Piękna Ania z Wrocławia przepowiada pogodę. Pomagają jej ... drzewa