16-latek śmiertelnie pobity w centrum Zamościa! Policja szuka sprawców

i

Autor: policja.gov.pl 16-latek śmiertelnie pobity w centrum Zamościa! Policja szuka sprawców

Wypadek

Dwa śmiertelne wypadki w Wielkopolsce. Nie żyją trzy osoby

2023-05-26 16:19

Jak poinformowała w piątek (26 maja) PAP oficer prasowa krotoszyńskiej policji st. asp. Paulina Potarzycka, trzy osoby zginęły w dwóch wypadkach na dk15 w powiecie krotoszyńskim, w Wielkopolsce. Droga jest zablokowana.

Do zdarzeń doszło 26 maja po godzinie 13 na drodze krajowej nr 15. Najpierw we wsi Wolenice zderzyły się dwie osobówki - toyota i dacia z ciężarówką MAN.

"Śmierć na miejscu poniósł kierowca samochodu marki dacia 52-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego" - powiedziała PAP policjantka.

Do drugiego wypadku doszło pół godziny później na ul. Koźmińskiej na wyjeździe z Krotoszyna. Wóz strażacki, który jechał z pomocą do pierwszego wypadku, zderzył się z samochodem osobowym.

"W osobówce znajdowały się dwie osoby 67-letni kierowca i pasażerka 62-letnia kobieta. Oboje, mieszkańcy powiatu krotoszyńskiego, ponieśli śmierć na miejscu" - powiedziała st. asp. Potarzycka.

Strażacy nie doznali żądnych obrażeń. Na miejscu zdarzenia są prokurator i policja. Droga krajowa nr 15 jest zablokowana, ruchem kieruje policja, która wyznaczyła objazdy przez Rozdrażew.

Prezydent Kalisza na dachu. Bez kasku

Najniebezpieczniejsze drogi w Wielkopolsce. Tutaj jest najwięcej wypadków!