Lara Gessler

i

Autor: AKPA Lara Gessler pokazała się na Instagramie w samej bieliźnie

Celebryci

Gessler zdecydowała w sprawie komunii jej dzieci! Ostro krytykuje Kościół!

2024-05-24 13:54

Lara Gessler, córka Magdy Gessler w internetowym wywiadzie ujawniła jej poglądy co do posyłania dzieci do Pierwszej Komunii Świętej. Sama ma pełne ręce roboty, działając w branży cukierniczej w okresie komunijnym. Co sądzi więc o tym, by jej dzieci stanęły przed ołtarzem?

Lara Gessler nie pośle dzieci do pierwszej komunii?

Maj to intensywny okres komunijny. Dla rodziców posyłających pociechy do kościoła to czas, w którym muszą przygotować bardzo wiele. To intensywny czas dla branży cukierniczej. W tym córki Magdy Gessler - Lary. Ostatnio została zapytana przez reporterkę "Pudelka" o to, czy sama posłałaby dziecko do Pierwszej Komunii Świętej. Odpowiedź celebrytki zaskakuje!

Jasna decyzja Lary Gessler

Lara Gessler jasno wypowiedziała się Pudelkowi o tym, co uważa o współczesnych przygotowaniach do komunii. - Jeśli ktoś już ma potrzebę komunii, to powinna być ona przede wszystkim wydarzeniem duchowym, a nie jakimś takim targowiskiem przepychu. Ale jest inaczej, mam wrażenie. Każdy robi, jak chce. Ja nie będę odbierała nikomu praw do organizowania przyjęć, jak mu się podoba. Dla mnie jest to kuriozalne - mówiła córka Magdy Gessler. Sama Gessler nie wyprawi dzieciom przyjęcia, gdyż nie pośle ich do pierwszej komunii. Podobnie, jak swoich dzieci nie ochrzciła.

Kuriozalne przyjęcia komunijne

Ostatnio pisaliśmy o kuriozalnym przyjęciu komunijnym w Poznaniu, które oburzyło dziennikarzy i duchownych. Ponadto dzieci na swoje pierwsze komunie otrzymują drogie prezenty, jak najnowsze telefony komórkowe, konsole do gier, drony, czy quady. Te ostatnie są o tyle zaskakujące, gdyż nie są przeznaczone dla dzieci.

Zobaczcie zdjęcia restauracji po Kuchennych Rewolucjach

Filip Chajzer nie boi się Gessler. "Będzie przypał"