Handel psami zakończył się strzelaniną! Są zarzuty m.in. podwójnego usiłowania zabójstwa!

2020-09-15 7:51 DR
Broń znaleziona przy uczestnikach awantury
Autor: KWP Poznań Broń znaleziona przy uczestnikach awantury

To historia, w którą trudno uwierzyć. A jednak. Dwóch mężczyzn pokłóciło się o szczeniaka rasy maltańczyk. W ruch poszedł kij baseballowy, a nawet broń! „To cud, że nikt nie ucierpiał” - komentują sprawę policjanci. Tymczasem sąd podjął decyzję w sprawie zatrzymanych mężczyzn. Przeczytajcie więcej na stronie internetowej ESKI Poznań.

Do tego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w Gnieźnie. Sprzedający psy rasy maltańczyk pokłócił się z mężczyzną, który kupił zwierzę. Panowie ewidentnie nie potrafili opanować emocji. Po jakimś czasie zażyłej dyskusji w ruch poszły bowiem kij baseballowy, a także broń czarnoprochowa. Na miejsce bardzo szybko przyjechali policjanci, którzy otrzymali zgłoszenie w tej sprawie. Po krótkim pościgu udało się zatrzymać uczestników tego zdarzenia.

ESKA XD #001

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

A jaki jest ciąg dalszy sprawy? Serwis gniezno24.com poinformował, że w poniedziałek sąd zdecydował o tymczasowym areszcie dla dwóch mieszkańców powiatu wrzesińskiego. Jeden z mężczyzn usłyszał zarzut dwukrotnego usiłowania zabójstwa. To bardzo poważna sprawa. Grozi bowiem za nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności. Drugi podejrzany usłyszał zarzut oszustwa, za co grozi kara nawet 8 lat więzienia.