Juwenalia 2023 Poznań

i

Autor: Agnieszka Rządkowska

wydarzenia

Juwenalia Poznań 2024. Oni wystąpią na największej studenckiej imprezie w stolicy Wielkopolski

2024-05-23 10:51

Juwenalia to wielkie święto studentów. Znamy już datę Juwenaliów 2024 w Poznaniu, które od kilku lat odbywają się w Parku im. Jana Pawła II. Organizatorzy ogłosili występy artystów, którzy wystąpią w trakcie imprezy.

Juwenalia 2024 w Poznaniu. Kiedy się odbędą?

Juwenalia 2024 w Poznaniu odbędą się w dniach 23-25 maja. - Największy poznański Festiwal Kultury Studenckiej i Akademickiej ponownie zagości na mapie Poznania - informują organizatorzy.

Juwenalia Poznań. To oni będą rozgrzewać scenę!

W czwartek 23 maja zagra PRO8L3M! Artysta obchodził w 2023 roku dziesięciolecie, celebrując nowym albumem „PROXL3M”, który pokrył się złotem w zaledwie 24 godziny. Nowy materiał to fascynująca opowieść, która pokazuje w sposób godny antycznej tragedii losy bohatera uwikłanego w kryminalny proceder. Dzięki zarysowaniu szerokiego kontekstu społecznego i mnogości followupów do poprzednich nagrań, to najpełniejsza realizacja konceptów obecnych również na innych płytach duetu - przypominają organizatorzy.

Tego samego dnia, czyli 23 maja wystąpi także Don Guralesko. Muzyk rozdaje karty na polskiej scenie hip-hopowej od 1994 roku, a jego hity „Chce Ci Dać”, „El Polako” i „Pięć” mają ponad 12 milionów odtworzeń na serwisie Spotify. Kilka dni temu wydał nowy album pod tytułem „MIEJSKIE PTAKI”, który z pewności zabrzmi podczas Juwenaliów, gdzie będzie miał swoją premierę koncertową! Pierwotnie tego dnia miał wystąpić Zeus, ale zachorował na zapalenie płuc. 

Z kolei następnego dnia, w piątek 24 maja miała wystać Daria Zawiałow. Jak już informowaliśmy, niestety wokalistka odwołała swój koncert. Powodem jest poważna infekcja gardła. Na tę chwilę nie wiadomo jeszcze kto ją zastąpi. 

Gwiazdą ostatniego dnia Juwenaliów będzie Kult. - Utwory, takie jak "Piosenka młodych wioślarzy", "Do An", "Krew Boga" czy "Polska" od lat stale goszczą na listach przebojów. Nie ma się nad czym zastanawiać, musicie bawić się z nami pod SCENĄ GŁÓWNĄ JUWE! - przekazali organizatorzy.

Jednak to nie wszystko! Podczas juwenaliów na scenie zobaczymy także: Dj Soina, Kaz Bałagane, Muted Message, Zdechły Osa oraz USO 900!

Organizatorzy zachęcają do śledzenia komunikatów w mediach społecznościowych. To właśnie tam ogłaszani będą kolejni artyści.

Juwenalia 2024 w Poznaniu. Bilety

Ile kosztują bilety na Juwenalia w Poznaniu? Bilety są dostępne wyłącznie na stronie tobilet.pl. Można kupić zarówno wejściówki jednodniowe, jak i karnet trzydniowy.

Ceny biletów na Juwenalia są zróżnicowane. Im szybciej kupimy wejściówkę, tym będzie ona tańsza.

Juwenalia w Poznaniu. Wspomnień czar

W ubiegłym roku Juwenalia w Poznaniu odbyły się w dniach 18-20 maja w Parku im. Jana Pawła II. Na scenie zobaczyliśmy m.in. Vito Bambino, Krzysztofa Zalewskiego czy rapera Oki.

Zobaczcie zdjęcia z Juwenaliów 2023:

Juwenalia Krakowskie 2023. Dzień drugi