Imprezy

Klub na Fali w Poznaniu otwiera się w najbliższy weekend. Jakie atrakcje przygotowano?

2023-05-26 6:48

Klub na Fali w Poznaniu to ważne miejsce dla wielu mieszkańców, którzy lubią dobrze zjeść i się świetnie bawić. Lokal otworzy się już w najbliższych dniach. W jakich godzinach będzie otwarty i jakie atrakcje przygotowano? Znamy szczegóły.

Klub na Fali w Poznaniu - znamy datę otwarcia

Klub na Fali otwiera się już w piątek (26 maja) o godz. 10:00. - Poprzedni sezon był niezwykle krótki, ale intensywny dla Klubu na Fali, który rozpoczynał swoją działalność w Poznaniu nad Wartą w okolicach Mostu Królowej Jadwigi. W tym roku startuje zdecydowanie szybciej - informują przedstawiciele lokalu.

Klub na Fali - zmiany

Goście, którzy poznali Klub na Fali w ubiegłym roku, na pewno zauważą pewne zmiany m.in. w sposobie składania zamówień. - Aby wyeliminować kolejki, zmodyfikowano organizację pracy poszczególnych sekcji gastronomicznych i barowych. Teraz dania z menu będzie można zamówić wraz z napojami aż na 7 stanowiskach. Kawiarnia i lodziarnia Libero Premio Gelato zmieniła dotychczasową lokalizację na osobny, różowy moduł z wyodrębnioną, własną strefą relaksu. Zwiększona została również liczba stanowisk barmańskich – teraz będzie ich aż 15 - wyliczają przedstawiciele.

Klub na Fali - menu

Przedstawiciele Klubu na Fali zdradzają, że menu wzbogaciło się o nowe pozycje: pizze Pistacchio e Mortadella i Nduja oraz makaron Penne all’Arrabiatta, koktajle, a nawet różową kawę „Pink Latte”.

Klub na Fali - godziny otwarcia

Klub na Fali będzie czynny codziennie od godziny 10:00 aż do późnych godzin wieczornych. Lokal otwarty będzie do września.

Klub na Fali - atrakcje w weekend otwarcia

Klub na Fali już w pierwszy weekend zapowiada wiele atrakcji muzycznych. W piątek (26 maja) od 17:00 do 24:00 za gramofonem stanie DJ Iann, a w sobotę (27 maja) od 16:00 do 24:00 - Mazz.

Od piątku do niedzieli powstawał będzie na żywo obraz malowany na drewnianej ścianie. Artysta Blue Snail, który tworzył już dla Klubu na Fali wyjątkowe, drewniane drogowskazy i mural we współpracy z Red Bullem, zaprezentuje swoją, malowaną wersję „Fali” na blisko 40 mkw drewnianej ściany.

Klub na Fali otwiera się w Dzień Matki. W związku z tym przygotowano coś specjalnego. - We współpracy z fotografkami specjalizującymi się w fotografii rodzinnej zapraszamy na pamiątkowe zdjęcia dla mam i dzieci - czytamy w komunikacie.

Osiemnastka Roksany Węgiel! Wywiad i szalona impreza w ESKOWYM studiu