Robert Pasut

i

Autor: YouTube/ FAME MMA screen Robert Pasut

Kontrowersje

Kolejny raz Robert Pasut w ogniu krytyki. Tym razem youtuber tłumaczy się ze słów o kobietach

2024-05-21 10:44

Robert Pasut kolejny raz sprawił, że internauci mają dość jego publicznych wypowiedzi! Tym razem w dość niezręczny sposób, kontrowersyjny youtuber odniósł się do swoich wypowiedzi dotyczących roli kobiety i dysproporcji zarobkowych w związku.

W zeszłym tygodniu Robert Pasut kolejny raz wypowiedział się publicznie. Youtuber postanowił podzielić się swoją opinią, dotyczącą roli kobiety w małżeństwie. 

Influencer jest znany z Abstrachuje TV. Pasut za wszelką cenę próbuje utrzymać swoją popularność. Jednak sposób, w jaki to robi jest skandaliczny. Nie musimy chyba przypominać jego wypowiedzi o osobach cierpiących na depresję lub o "starzejących" się, jego zdaniem, 25-latkach. Tym razem ponownie dał popis. 

Pasut wywołał kolejny skandal. Wypowiedział się o polskich małżeństwach

Robert Pasut był jednym z zawodników gali Fame MMA 21, podczas której pokonał Rafała Górniaka "Takefuna". Dzień przed walką po konferencji poprzedzającej galę influencer zdecydował się na udzielenie szokującego wywiadu - przypomina portal Vibez.pl. 

- Małżeństwo polega na tym, że kobieta daje d*py facetowi, a on przynosi za to pieniądze do domu. [...] On więcej zarabia od niej. W 80 proc. małżeństw myślę, że tak jest w Polsce, w 90 proc., że facet zarabia więcej, czyli ona mu daje d*pu, a on przynosi pieniądze do domu. Czy ona jest dz**ką? - pytał Pasut, cytuje portal.

Jednak na tym nie koniec, jak możecie się domyśleć... - To jest część małżeństwa, ona wychowuje ich dziecko - argumentował dziennikarz. - Okay, czyli jest dz**ką? - dopytywał Pasut.

Maja Staśko i Karolina Korwin Piotrowska odniosły się do słów Pasuta

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać i nie ma co się dziwić. Do słów Roberta krytycznie odniosły się m.in. Maja Staśko i Karolina Korwin Piotrowska.

Pasut twierdzi, że małżeństwo polega na tym, że kobieta daje d*py, a mężczyzna przynosi za to pieniądze, a jeśli matka wychowuje dzieci, to jest dz**ką. To jest potwornie krzywdzące dla wszystkich matek, także matki tego YouTubera - przekazały, czytamy na prtalu Vibez.pl.

Robert Pasut się tłumaczy...

Jak zawsze Robert Pasut próbuje się tłumaczyć i odkręcać swoje słowa. Mało tego! Według youtubera jego słowa zostały wyrwane z kontekstu, z kolei temat był poruszony przez Sergiusza Górskiego "Nitrozyniaka", który wcześniej miał nazwać koleżanki Pasuta "rurami/dz**kami".

- Otóż temat się pojawił, ponieważ Nitro sobie nazwał dziewczyny, z którymi ja nagrywam (dz**kami - przyp. red). Nie wiem dlaczego, czy dlatego, że nie jesteśmy w związku, a się razem bujamy, czy że mają jakieś korzyści za to, nie wiem. Po prostu zaczął wyzywać je od dz**ek - tłumaczył niezręcznie Pasut.

Robert podkreślił również, że fragment wywiadu, który wywołał kontrowersje, został specjalnie wycięty, Co więcej, youtuber zaznaczył, że w pierwszej części rozmowy stanął w obronie pań...

- No i oczywiście została wycięta tylko ta druga część, bez tej pierwszej, gdzie bronię dziewczyn, gdzie mówię właśnie, żeby skończyć z rozmawianiem o dz**karstwie, żeby nie uczyć młodych ludzi, tak mówić o kobietach [...] że nie każda wolna dziewczyna, która nie ma męża czy narzeczonego to "dz**ka". To zostało wszystko wycięte i został kontratak taki bez kontekstu, w którym mówię "o jak masz męża czy coś tam, no to jesteś "dz**ką". Podałem jako przykład tego toksycznego myślenia, absurd absurdów. Oczywiście, że tak nie myślę, tylko pokazałem, że każdą kobietę można wyzywać, jak się uprzesz - relacjonuje Vibez.pl.

Co o tym sądzicie?

Nowe logo Poznania w internecie. Sprawdźcie te memy:

Robert Pasut chce walki z Pawłem Jóźwiakiem! Mocne słowa o prezesie FEN