Kąpielisko Strzeszynek

i

Autor: POSiR / mat. pras. Kąpielisko Strzeszynek

Koncert "Na Falach" już w weekend! Wstęp tylko dla osób zaszczepionych

2021-09-02 14:17

Prezydent Miasta Poznania zaprasza do udziału w wyjątkowym koncercie organizowanym 4 września w ramach cyklu #Na Falach. Tym razem scenę nad Jeziorem Strzeszyńskim wypełnią dźwięki muzyki młodego pokolenia. Koncert dedykowany jest osobom zaszczepionym - to forma podziękowania mieszkańcom za ich odpowiedzialną postawę w obliczu pandemii Covid-19.

Poznań obecnie mieści się w czołówce miast z największą liczbą osób w pełni zaszczepionych - to 65 proc. wszystkich mieszkanek i mieszkańców.

- Koncert to ukłon Miasta w stronę tych osób, których postawa powoduje, że wszyscy możemy poczuć się bezpieczniej - mówi Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania. - Dzięki osobom zaszczepionym powrót do rzeczywistości bez obostrzeń staje się bliższy i za to serdecznie im dziękuję.

Koncert #NaFalach składać się będzie z dwóch występów. W pierwszym z nich na scenie pojawi się Paulina Przybysz z zespołem. Artystka, która wraz z siostrą Natalią zaczynała karierę jako zespół Sistars, od lat kontynuuje ją solowo - najpierw jako Pinnawela, następnie pod własnym nazwiskiem. W 2018 roku odebrała Fryderyka za album Chodź tu, a w 2020 roku ukazał się jej ostatni krążek zatytułowany Odwilż.

Na wydarzenie należy zabrać certyfikat szczepienia - tylko on będzie uprawniał do wejścia w strefę koncertową. Dokument można wydrukować lub pobrać na telefon, a następnie okazać go przy wejściu. Osoby, które pokażą certyfikat, otrzymają opaskę uprawniającą do udziału w wydarzeniu, a także drobny upominek. Będzie to worek-plecak, który będzie pamiątką z koncertu.

Osoby, mające medyczne przeciwwskazania do szczepień, będą mogły posłuchać występów artystów w specjalnie dla nich przygotowanej przestrzeni - wejście do niej będzie możliwe na podstawie oświadczenia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl