Koncerty #NaFalach 2024 w Poznaniu. Znamy harmonogram imprez nad jeziorami Maltańskim i Strzeszyńskim

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Koncerty #NaFalach 2024 w Poznaniu. Znamy harmonogram imprez nad jeziorami Maltańskim i Strzeszyńskim

Wydarzenia

Koncerty #NaFalach 2024 w Poznaniu. Znamy harmonogram imprez nad jeziorami Maltańskim i Strzeszyńskim

2024-06-21 13:37

Cykl koncertów #NaFalach zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców Poznania. Poznaliśmy harmonogram koncertów oraz pierwsze gwiazdy, które wystąpią nad jeziorami Maltańskim i Strzeszyńskim.

Koncerty #NaFalach w Poznaniu. Znamy szczegóły

Koncerty #NaFalach ponownie rozgrzeją mieszkańców Poznania. W czerwcu, lipcu i sierpniu nad jeziorami - Maltańskim i Strzeszyńskim - wystąpi sześć artystów i zespołów. Pierwsze występy odbędą się w połowie czerwca.

- Tłumy poznanianek i poznaniaków, które co roku przychodzą na koncerty nad Maltę i w Strzeszynku, potwierdzają, że program cyklu Na Falach jest atrakcyjny i potrafi połączyć słuchaczy o różnych gustach muzycznych. Również w tym roku każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Do końca maja przedstawieni zostaną wszyscy artyści, którzy wystąpią w naszym mieście - mówi Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania.

Koncerty #NaFalach. Kto wystąpi?

Tegoroczna inauguracja cyklu #NaFalach nastąpi 14 czerwca, przy okazji otwarcia Pucharu Świata w wioślarstwie. Na podwójnym koncercie wystąpi Natalia Przybysz oraz Igo.

Występ Natalii Przybysz i Igo będą jedynymi, które w programie tegorocznego cyklu wydarzenie zostaną zorganizowane nad Maltą. Pozostałe cztery koncerty będą odbywały się nad Jeziorem Strzeszyńskim.

#NaFalach 2024. Harmonogram koncertów

W 2024 roku odbędzie się łącznie pięć koncertów #NaFalach. Kto wystąpi?

  • 12 lipca - Jezioro Strzeszyńskie
  • 13 lipca - Jezioro Strzeszyńskie
  • 16 sierpnia - Jezioro Strzeszyńskie
  • 17 sierpnia - Jezioro Strzeszyńskie

Organizatorzy informują, że kolejne gwiazdy będą ujawniane stopniowo do końca maja w mediach społecznościowych.

Wstęp na wszystkie koncerty będzie bezpłatny.

Koncert Luxtorpedy w Poznaniu