Piłkarski Festyn Pogoni Siedlce z okazji Dnia Dziecka 30.05.2021

i

Autor: Monika Półbratek Piłkarski Festyn Pogoni Siedlce z okazji Dnia Dziecka 30.05.2021

Lato z Estradą na poznańskich osiedlach. W wakacje aż 60 familijnych imprez!

2021-06-18 8:02

W tym roku Lato z Estradą to aż 60 bezpłatnych familijnych imprez plenerowych, które odbywać się będą od 3 lipca do 12 września. Na poznańskich fyrtlach odbędą się aż 33 spektakle teatralne, 23 koncerty i 4 seanse kina plenerowego.

Po raz kolejny tematem przewodnim jest ochrona klimatu i troska o środowisko naturalne. Tegorocznej odsłonie towarzyszyć będzie specjalna internetowa publikacja proekologiczna oraz stworzona z ekologicznych materiałów familijna gra planszowa.

- Lato z Estradą to jeden z kluczowych projektów. Przede wszystkim dlatego, że reaguje na aktualną tematykę społeczną - w tym roku klimat, a w poprzednich latach była to m.in. różnorodność kulturowa. Co więcej, przedsięwzięcie poszerza grono odbiorców kultury w mieście, bo jego adresatami są osoby, które rzadko korzystają z instytucjonalnej oferty kulturalnej - podkreślił radny Grzegorz Jura.

Lato z Estradą 2021 zawita na terenie 9 osiedli. Wydarzenia będą odbywać się cyklicznie w wybrane dni tygodnia:

  • Szczepankowo-Spławie-Krzesinki (wtorki),
  • Starołęka-Minikowo-Marlewo (wtorki),
  • Świerczewo (środy), Fabianowo-Kotowo (środy),
  • Piątkowo (czwartki), Strzeszyn (czwartki),
  • Kiekrz (piątki),
  • Piątkowo Północ (piątki),
  • Antoninek-Zieliniec-Kobylepole (weekendy)

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Euro 2021 - czy Polska wyjdzie z grupy?