Samolot Ryanair

i

Autor: Pixabay Bagaż podręczny może mieć nowe wymiary. Trwają rozmowy między liniami lotniczymi

Podróże

Ławica nie zwalnia tempa! Nowe połączenie z lotniska w Poznaniu

Co jakiś czas informujemy Was o kolejnych, nowych połączeniach z poznańskiej Ławicy. Lokalne lotniska w Polsce bez wątpienia się rozwijają, czego przykładem jest to, że oprócz powrotu starych destynacji, pojawiają się te zupełnie nowe. Tym razem Ryanair ogłosił uruchomienie połączenia z Palermo na włoskiej Sycylii.

Samolotem z Poznania na wakacje?

Piasek, Morze Śródziemne, piękna pogoda. Każdy z nas marzy o pięknych wakacjach blisko domu. Taka podróż wiąże się, co oczywiste z podróżą samolotem. Najczęściej takie loty odbywają się z Berlina, czy Warszawy. Teraz jest coraz więcej szans na taki wylot prawie spod domu, z Ławicy.

Z Poznania na Sycylię?

Jak informuje irlandzki przewoźnik Ryanair, już od letniego rozkładu lotów, więc od Wielkanocy pojawi się kolejne nowe połączenie z poznańskiej Ławicy. Tym razem ogłoszony został lot do Palermo na włoskiej Sycylii. To kolejne połączenie, po m.in Dubaju, o którym już informowaliśmy.

Szczegóły lotów z Poznania do Palermo

Poznań będzie trzecim polskim miastem, z którego będzie można polecieć z Polski do największego miasta Sycylii. Oprócz Poznania na liście jest też Kraków i Wrocław. Z Poznania będą realizowane połączenia dwa razy w tygodniu. Nie wiadomo jeszcze jednak jakie będą ceny biletów i w jakie dni będą obsługiwane loty.

Lotnisko na Ławicy to już długa historia!

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!