Kibice na meczu Lech Poznań - Widzew Łódź bawili się świetnie. Humory popsuli im piłkarze Kolejorza

Autor: Paweł Jaskółka/ Super Express

sport

Lech Poznań - Piast Gliwice. Gdzie oglądać mecz 18. kolejki PKO BP Ekstraklasy? Transmisja TV

2023-12-05 11:38

Lech Poznań - Piast Gliwice już w najbliższy weekend. Będzie to ostatni meczu PKO BP Ekstraklasy w tym roku na Enea Stadionie. Kolejorz będzie chciał wygrać i udanie pożegnać się z fanami przed przerwą zimową.

Lech Poznań - Piast Gliwice. Kolejorz faworytem

Dwie kolejki PKO BP Ekstraklasy pozostały do zakończenia 2023 roku. W najbliższy weekend Lech Poznań rozegra ostatni domowy mecz. Do stolicy Wielkopolski przyjedzie Piast Gliwice. Zdecydowanymi faworytami będą gospodarze, którzy przed tygodniem wygrali "śnieżny mecz" w Kielcach (1:0). Ponadto podopieczni Johna van den Broma będą chcieli zmazać plamę po ostatniej ligowej porażce na Enea Stadionie z Widzewem Łódź (1:3).

Gliwiczanie plasują się na 12. miejscu w tabeli i mają zaledwie dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. Zespół ma za sobą serię sześciu remisów z rzędu. Być może byłaby ona przerwana w miniony weekend, ale mecz z Puszczą Niepołomice został wstrzymany po 15 minutach ze względu na trudne warunki pogodowe.

Lech Poznań - Piast Gliwice. Transmisja TV

Gdzie oglądać mecz Lech Poznań - Piast Gliwice? Mecz 18. kolejki PKO BP Ekstraklasy zaplanowano na niedzielę (10 grudnia). Pierwszy gwizdek sędziego wybrzmi o godz. 12:30. Transmisję z meczu przeprowadzi Canal+ Sport.

Lech Poznań - Widzew Łódź. Kibice Kolejorza wierzyli w wygraną, ale się zawiedli. Widzew wypunktował Lecha. Zobacz zdjęcia: