Gwiazdy

Maciej Musiał kontra Muzeum Narodowe. Bar aktora pozbawiony darmowych koncertów orkiestrowych

Maciej Musiał to utalentowany i przedsiębiorczy człowiek. Jest aktorem, a ostatnio mogliśmy go poznać jako świetnego tancerza, po jego udziale w Tańcu z Gwiazdami. Prowadzi także swój biznes - klubokawiarnię Cafe Pląs. Niestety główna atrakcja tego miejsca jest zagrożona przez decyzję Muzeum Narodowego. o co chodzi?

Maciej Musiał ma własny biznes!

Być może mało kto z Was wiedział o tej profesji, którą wykonuje Maciej Musiał. Oprócz bycia utalentowanym aktorem, a ostatnio także dobrym tancerzem, za sprawą udziału w Tańcu z Gwiazdami, jest także biznesmenem. Ma klubokawiarnię "Cafe Pląs" w warszawskiej królikarni.

Konflikt na linii Maciej Musiał - Muzeum Narodowe

W klubokawiarni Maćka Musiała odbywały się koncerty, które przyciągały mieszkańców w 2023 roku. Niestety, mimo opłacenia przez właściciela lokalu 100 procent kosztów, na dalszą współpracę, w 2024 roku nie godzi się Muzeum Narodowe. O co chodzi w tym konflikcie?

Wygórowane wymagania Muzeum Narodowego

Muzeum Narodowe i właściciel kawiarni nie dogadał się, przez dużo wyższe wymagania względem poprzedniego roku. Chodzi m.in. o wydzielenie specjalnej strefy dla rzeźb, którym rok wcześniej nic się nie działo. Ponadto chodzi o braki kadrowe w ochronie po stronie Muzeum.

Zobaczcie ostatnie zdjęcia Maćka Musiała, także te z Tańca z Gwiazdami!

Mama Macieja Musiała już po ślubie. Pokazała obrączki!

Quiz. Dopasuj aktora do bohatera z serialu "Plebania". Kogo grała Olga Kalicka?

Pytanie 1 z 11
Włodzimierz Matuszak grał...