Magda Gessler

i

Autor: AKPA Magda Gessler zawitała do Rawicza z Kuchennymi Rewolucjami

Telewizja

Magda Gessler znów w Wielkopolsce. Tym razem zawitała restauratorka do Rawicza

Magda Gessler już od blisko 15 lat pomaga restauratorom ratować ich biznes. W zdecydowanej większości udaje się jej wyciągnąć knajpy z dołka i braku popularności. Jej pomysły sprawdzają się. Gwiazda TVN jeździ z programem po całej Polsce. Wielokrotnie także zawitała do Wielkopolski. Teraz też - do rawickiej restauracji.

Magda Gessler w Wielkopolsce!

To już kolejny raz, w którym Magda Gessler zawita do Wielkopolski. Od początku programu, czyli od 2010 roku przyjechała do naszego regionu już kilkanaście razy. Choć najwięcej razy była w Poznaniu, to nie zapomina o mniejszych miastach województwa. Tym razem zawitała do Rawicza!

Magda Gessler w "Głodnym Polaku"

Jak donosi portal rawicz24.pl, Magda Gessler w niedzielę, 16 czerwca odwiedziła restaurację "Głodny Polak" na rawickim rynku. Gdy tylko wieść gruchnęła wśród mieszkańców, następnego dnia pod lokalem zebrali się fani restauratorki. Rewolucje powinny zakończyć się w środę, 19 czerwca.

Kuchenne rewolucje z Rawicza - kiedy?

Ostatni sezon Kuchennych rewolucji dobiegł końca. Nowe odcinki prawdopodobnie pojawią się na antenie TVN oraz w serwisach Max i Player 5 września. Nie wiadomo jednak jeszcze, czy emisja programu z Rawicza odbędzie się w sezonie jesiennym, czy dopiero wiosną 2025 roku.

Zobaczcie, jakie restauracje odwiedziła Magda Gessler w Poznaniu

Filip Chajzer nie boi się Gessler. "Będzie przypał"

QUIZ: Czy pamiętasz kto prowadził najpopularniejsze polskie teleturnieje?

Pytanie 1 z 10
Kto przez ostatnie lata emisji prowadził teleturniej "Wielka Gra"?