Mariusz Wiśniewski w tramwaju

i

Autor: Mariusz Wiśniewski / Facebook Zastępca prezydenta Poznania podróżował ostatnio tramwajem

Miasto

Mariusz Wiśniewski chwali się podróżą tramwajem po Poznaniu. Internauci zadają stanowcze pytania do zastępcy prezydenta

Mariusz Wiśniewski jest już drugą kadencję prawą ręką Jacka Jaśkowiaka w poznańskim magistracie. Podobnie, jak szef, Wiśniewski jest także aktywny w social mediach. Niestety taka aktywność czasem wiąże się z krytyką od obywateli. Tak było tym razem, gdy zastępca prezydenta Jaśkowiaka opublikował zdjęcie z tramwaju.

Zastępca prezydenta na przejażdżce tramwajem po Poznaniu

- Życzę miłego popołudnia i wieczoru - pisał we wtorkowe popołudnie, 9 lipca Mariusz Wiśniewski, zastępca prezydenta Poznania we wpisie na Facebooku. Jechał przy tym jedną z linii tramwajowych po mieście. Wpis ten był chętnie komentowany przez mieszkańców.

Mieszkańcy Poznania krytycznie o tramwajach w trakcie upałów

Mieszkańcy Poznania pod wpisem Mariusza Wiśniewskiego, oprócz dobrych życzeń, skarżyli się na poznańskie tramwaje. - Dlaczego w takie upały nie jest włączona klimatyzacja w podjazdach? Rano gdy jest znośnie klima hula pełną parą. Popołudniu nie działała w żadnym z tramwajów, którymi jechałem i to nie pierwszy dzień gdy się tak dzieje - krytycznie wypowiada się o poznańskich tramwajach jeden z pasażerów. 

Zastępca prezydenta odpowiada na problemy mieszkańców

Inny mieszkaniec miasta wypowiedział się krytycznie na temat komunikacji. - Mam nadzieję, że korzystając z komunikacji miejskiej dostrzega Pan ogromne braki we właściwym ustawieniu sygnalizacji świetlnych na węzłach, szczególnie na Kórnickiej, gdzie tramwaje marnują niepotrzebnie mnóstwo czasu stojąc na światłach - napisał w komentarzach. Mimo, że zastępca prezydenta Poznania nie zauważył problemów, odpisał - przekażę ten sygnał do zespołu usprawnień komunikacyjnych, na czele którego stoi osoba z MPK - oznajmił Wiśniewski.

Zobaczcie, jak wyglądał sztab wyborczy Jacka Jaśkowiaka