Marcin Dominiak

i

Autor: Szpital Kalisz / Facebook.com

TRAGEDIA

Nie żyje ratownik medyczny z Kalisza. 29-latek zmarł nagle podczas urlopu

2023-06-03 10:44

Szpital w Kaliszu przekazał tragiczną wiadomość o niespodziewanej śmierci 29-letniego Marcina Dominiaka. "Jesteśmy zdruzgotani" pisze kaliska lecznica. Bliscy i koledzy żegnają mężczyznę.

Nie żyje 29-letni ratownik medyczny z Kalisz

Takich informacji nikt wolałby nie słyszeć. Całe środowisko medyczne jest wstrząśnięte wiadomością o nagłej i niespodziewanej śmierci młodego ratownika medycznego. 29-letni Marcin Dominiak był pracownikiem Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Kaliszu. Zmarł w trakcie urlopu.

Z ogromnym żalem i niedowierzaniem przyjęliśmy informację o nagłej i niespodziewanej śmierci naszego ratownika medycznego – Marcina Dominiaka. Jesteśmy zdruzgotani tą wiadomością. Łączymy się bólu z bliskimi naszego niespełna 29-letniego kolegi.Marcinie, odszedłeś nagle i zdecydowanie zbyt szybko..." pisze Szpital Kalisz na swoim Facebookowym profilu.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z najszczerszymi wyrazami współczucia. W samych superlatywach na temat mężczyzny wypowiadają się też jego znajomi:

Ogromne wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich, Marcinie byłeś świetnym gościem, śpij spokojnie i do zobaczenia po drugiej stronie"

"Był wspaniałym ratownikiem i człowiekiem"

"Wyrazy współczucia dla rodziny. Przemiły człowiek, ogromna strata"

Piszą mieszkańcy, a podobnych głosów jest dużo więcej.

Na razie nie wiemy jakie były dokładne przyczyny śmierci 29-latka. Więcej wyjaśnią wyniki sekcji zwłok.

Sonda
Boisz się śmierci?
Ratownik medyczny z Lubaczowa prawomocnie skazany za kradzież