Piosenka dla Danuty Holeckiej

i

Autor: AKPA/Krzemiński Jordan, YouTube/Wesołe Piosenki o Smutnych Sprawach

ROZRYWKA

Piosenka dla Danuty Holeckiej. "Wesołe Piosenki o Smutnych Sprawach" żegnają gwiazdę "Wiadomości". Będzie hit?

2023-12-08 13:42

Danuta Holecka, główna twarz "Wiadomości" TVP jeszcze w pierwszej połowie grudnia ma zniknąć z wizji. Temat elektryzuje Polaków. Tymczasem Holecka doczekała się specjalnej piosenki. Opublikowano ją na kanale "Wesołe Piosenki o Smutnych Sprawach". Zdaniem internautów to będzie prawdziwy hit!

Danuta Holecka odejdzie z TVP? Zarobki Holeckiej w TVP

Od ogłoszenia wyników wyborów parlamentarnych cały czas mówi się o odejściu Danuty Holeckiej z TVP. Zdaniem dziennikarzy portalu natemat.pl główna twarz "Wiadomości" TVP ostatnich lat ma poprowadzić serwis 12 grudnia i na tym zakończyć swą przygodę w mediach publicznych.

Polaków rozpala jeszcze jeden temat związany z Danutą Holecką - ile zarabiała w TVP przez ostatnie lata. Szefująca "Wiadomością" od 2019 roku miała być bowiem sowicie wynagradzana. Dziennikarze portalów Onet i Bankier.pl ustalili, że między sierpniem 2020 a końcem stycznia 2023 Holecka miała zarobić 1,4 mln zł netto. Prezenterka pracuje w TVP na podstawie umowy o pracę, ale także umowy B2B (stroną umowy jest w tym przypadku firma Holeckiej - D.D.H. Studio "V").

Piosenka dla Danuty Holeckiej. "Wesołe Piosenki o Smutnych Sprawach" żegnają szefową "Wiadomości". Wielkie Narodowe Oglądanie Wiadomości z Danutą Holecką

Skoro gwiazda TVP ma poprowadzić ostatni serwis informacyjny 12 grudnia, internauci chcą jej tego dnia towarzyszyć. W mediach społecznościowych utworzono wydarzenie pt. "Wielkie Narodowe Oglądanie Wiadomości z Danutą Holecką". O 19:30 przed ekranami telewizorów i laptopów ma zasiąść szeroka publika.

Teraz swoją aktywnością pochwalili się twórcy kanału na YouTube "Wesołe Piosenki o Smutnych Sprawach". Napisali i nagrali oni dla Danuty Holeckiej specjalną piosenkę. Przekonują, że z nieoficjalnych źródeł dowiedzieli się, że ostatnie wydanie "Wiadomości" z Holecką ma mieć miejsce w piątek 8 grudnia. Komentarze pod filmikiem są pozytywne. A Wam jak się podoba? Będzie hit?

QUIZ. Czy ta wypowiedź polityka jest prawdziwa? Pytania dla śledzących "Wiadomości" i "Fakty"

Pytanie 1 z 12
Czy to prawdziwa wypowiedź Donalda Tuska: "Gdy widzę te pląsy u Rydzyka, to jestem dumny z Polski"
Listen on Spreaker.