Kuchnia indyjska

i

Autor: Pixabay

Gastronomia

Po wielu latach zamyka się znana indyjska restauracja w Poznaniu. "To dla nas ogromne doświadczenie i zaszczyt"

To już nie pierwszy raz, kiedy informujemy Was o zamknięciu restauracji w Poznaniu. W minionym miesiącu pisaliśmy o nagłym zakończeniu działalności przez azjatycki lokal "Tarapaty". Z kolei początek 2024 roku okazał się mało łaskawy dla słynnej restauracji serwującej dania z kuchni indyjskiej.

Niejednokrotnie informowaliśmy Was o zamknięciach wielu lokali w Poznaniu lub w okolicach miasta m. in. restauracji "Tapas", "Niebo", "Złota Kaczka", "Bimbar" czy "Pezzi". Niestety tym razem informację o zamknięciu przekazali właściciele restauracji, serwującej kuchnię indyjską.

To koniec działalności restauracji "Hatti"

Restauracja "Hatti" serująca dania z kuchni indyjskiej znajdowała się na ulicy Woźnej 13 w Poznaniu. Dwa dni temu właściciele poinformowali o nagłym zamknięciu lokalu.

Z wielkim smutkiem informujemy, że po wielu wspaniałych latach zamykamy naszą restaurację Hatti. Dziękujemy za wszystkie chwile spędzone z Wami, za możliwość karmienia i dzielenia się smakiem. To dla nas ogromne doświadczenie i zaszczyt. Dziękujemy za wsparcie i zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Nasze serce wypełnione jest wdzięcznością za Waszą lojalność. Jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję, że jakość dań i aromaty Hatti będą nadal częścią Waszych wspomnień. Do zobaczenia - czytamy we wpisie w mediach społecznościowych.

W niedzielę 7 stycznia, restauracja dodała post informujący o tym, że jeszcze tylko przez pewien czas będą dowozić posiłki. To być może ostatnia szansa, by spróbować indyjskich przysmaków z "Hatti".

Kuchnia indyjska: Tandoori chicken