Polski sejm

i

Autor: istockphoto

Rozrywka

Powstaje gra o polskim sejmie! Czy zaszkodzi politykom?

2024-06-13 14:20

Polski sejm ma coraz więcej wspólnego z internetem. W obecnej kadencji spotkania niższej izby parlamentu możemy śledzić za pośrednictwem youtuba. Polscy politycy są również coraz aktywniejsi w social mediach. Jak się okazuje w rolę posłów będą mogli wcielić się również gracze, za sprawą "Sejm The Game"!

Gra o polskim sejmie nadchodzi. Każdy będzie mógł zostać Tuskiem, Kaczyńskim albo... Braunem! 

Sejm The Game to gra, nad którą pracuje rzeszowskie studio gier komputerowych Simplicity Games. Fabuła gry pozwoli nam na wcielenie się w swojego ulubionego parlamentarzystę oraz stworzenie własnej partii, którą będziemy mogli doprowadzić do władzy! Nie będzie to jednak należało do łatwych zadań. Nasz bohater będzie musiał dbać zarówno o swoją popularność, jak również godność człowieka. W grze będziemy mogli użyć wielu specjalnych mocy, które w dość stereotypowy sposób nawiązują do czołowych postaci polskiej sceny politycznej. Do naszej dyspozycji będzie kot bojowy, możliwość rzucenia klątwy niemieckiego agenta czy ewakuacja osłabionych walkami na festynie jednostek policyjnym Black Hawkiem!

Zobacz Trailer gry "Sejm The Game"!

Kiedy będziemy mogli zagrać w Sejm The Game?

Data premiery gry nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, nie wiadomo także ile będzie kosztować. Wiadomo natomiast, że będzie dostępna na platformie Steam. Rozgrywka ma być niezwykle prosta, stopień trudności pozwoli na świetną zabawę nawet mniej doświadczonym graczom. Do naszego wyboru będzie 15 polskich parlamentarzystów.

Ci posłowie mieli sporo wspólnego z rozrywką. Kto zaczynał w "Agencie" a kto był w "Tańcu z gwiazdami"? Sprawdź!

Quiz osobowości dla kobiet. Jak miałabyś na imię, gdybyś była mężczyzną?

Pytanie 1 z 6
Kiedy w pracy szef zasypuje Cię ogromem obowiązków to Ty: