Poznań: Największa w Europie wystawa pająków i skorpionów! [ATRAKCJE, CENY BILETÓW]

2020-06-03 16:29 DR
Pająk / zdjęcie ilustracyjne
Autor: Pixabay Pająk / zdjęcie ilustracyjne

Wiele osób się ich boi, ale podczas tego wydarzenia będzie można się przekonać, że nie taki pająk straszny jak go malują. Największa w Europie wystawa pająków i skorpionów zawita do Poznania. Co znalazło się w programie wydarzenia? Gdzie odbywa się wystawa? Ile kosztują bilety wstępu? Sprawdźcie wszystkie szczegóły na stronie internetowej ESKI Poznań.

Wkrótce w Poznaniu będzie można wybrać się na największą w Europie wystawę pająków i skorpionów. Odbędzie się ona w galerii Malta. Na powierzchni ponad 1100 m2 będzie można zobaczyć zwierzęta z wszystkich zamieszkałych kontynentów, plansze 3D, opisy i ciekawostki oraz niespodzianki dla najmłodszych odwiedzających. Na wystawie znajdzie się ponad 70 żywych okazów. Wśród nich m.in. jeden z najbardziej jadowitych pająków świata #Latrodectushasselti – czarna wdowa, jeden z największych #Theraphosastirmi, ale też ptaszniki, pająki właściwe, wije, skolopendry i liczne skorpiony. O każdej pełnej godzinie śmiałkowie będą mogli potrzymać niegroźnego pająka na ręce.

Nasza działalność jest w pełni edukacyjna. Naszym celem jest oswajanie ludzi z pająkami, opowiadamy o ich roli w przyrodzie, tłumaczymy jak się zachowywać w ich obecności, dlaczego strach przed nimi jest bardziej przesadzony niżeli uzasadniony

mówi nam organizator wystawy, Maciej Kuta.

Poznań: Największa w Europie wystawa pająków i skorpionów [CENY BILETÓW]

Ceny biletów są zróżnicowane. Wszystko zależy między innymi od dnia tygodnia, w którym chcemy odwiedzić wystawę. Poniżej przedstawiamy szczegółowy cennik biletów na największą w Europie wystawę pająków i skorpionów.

Od poniedziałku do piątku:

  • normalny 22 zł,
  • ulgowy 18 zł,
  • grupowy 14 zł,
  • rodzinny (2+2) 62 zł.

Sobota-niedziela:

  • normalny 25 zł,
  • ulgowy 20 zł,
  • grupowy 16 zł,
  • rodzinny (2+2) 75 zł

dzieci w wieku do 4 lat – wejście gratis - nie dotyczy grup zorganizowanych.

Wystawa pająków Poznań
Autor: mat.pras. Wystawa pająków Poznań
Posłuchaj na czym polega dieta owocowa. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Muzeum Broni Pancernej otwarte po przerwie związanej z koronawirusem

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.