Uprawiali seks w toalecie w jednym z poznańskim klubów

i

Autor: screen nagrania Uprawiali seks w toalecie w jednym z poznańskim klubów

Poznań: Uprawiali seks w toalecie jednego z klubów! Nagranie trafiło do sieci!

2020-09-23 11:47

Nagranie, na którym widać parę uprawiającą seks w toalecie jednego z klubów stało się hitem internetu. Problem w tym, że jego autorowi grożą poważne konsekwencje. Przeczytajcie więcej na stronie internetowej ESKI Poznań.

Do naszej redakcji wiele osób przesłało nagranie, które od kilku dni krąży w sieci. Widać na nim kobietę i mężczyznę, którzy w klubowej toalecie uprawiają seks. Wcześniej ma wideo widoczni są ochroniarze lokalu, którzy po zgłoszeniu od jednej z osób postanowili siłą otworzyć drzwi. Nagranie, które trafiło do internetu jest w żaden sposób nieocenzurowane. Widać na nim nie tylko twarze uczestników „zabawy”, ale także ich intymne części ciała. Dla jednych to nagranie może być zabawne, a dla innych bulwersujące. Jedno jest pewne. W ogóle nie powinno zostać ono stworzone, a na pewno już nie powinno trafić do internetu.

ESKA XD #002

Okazuje się, że autorowi nagrania grożą poważne konsekwencje. Osoby, które są widoczne na nagraniu mogą bowiem dochodzić swoich praw wobec osoby, która wrzuciła nagranie do sieci.

czytamy w artykule 191a kodeksu karnego.

Polskie przysłowia. Jak dobrze je znasz? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 10
Dokończ przysłowie: „Co nagle, to...”

Kto utrwala wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej, używając w tym celu wobec niej przemocy, groźby bezprawnej lub podstępu, albo wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej bez jej zgody rozpowszechnia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5

Z Poznania znikają nielegalne reklamy