Poznaniacy żądają zwrotu pieniędzy za PEKĘ! ZTM odebrał już ponad 20 tysięcy wniosków!

2020-05-22 16:35 DR
Linia tramwajowa 201 będzie zawieszona. Zastąpi ją autobus T21
Autor: fot. MPK Poznań/mat.pras. Linia tramwajowa 201 będzie zawieszona. Zastąpi ją autobus T21

W związku z kwarantanną i ograniczeniem poruszania się po Poznaniu, wiele osób zrezygnowało z podróży komunikacją miejską. Co jednak z wcześniej kupionym biletem długookresowym? ZTM obiecał, że będzie oddawał pieniądze tym, którzy za bilet zapłacili, ale z niego nie skorzystali. Na jakim etapie jest rozpatrywanie wniosków? Przeczytajcie więcej na stronie internetowej ESKI Poznań.

Poznaniacy masowo ubiegają się o zwrot pieniędzy za niewykorzystane sieciówki! Do Zarządu Transportu Miejskiego od połowy marca trafiło już ponad 20 tysięcy takich wniosków.

Już blisko 3,5 tysiąca klientów otrzymało przelew na swoje konto. Obecnie rozpatrujemy ponad 300 wniosków dziennie, a jest to tylko część wszystkich spraw, które klienci załatwiają w Zarządzie Transportu Miejskiego. Każdy wniosek o zwrot musi zostać dokładnie przeanalizowany i zweryfikowany

Mówi Bartosz Trzebiatowski z ZTM-u i dodaje, że o zwrot mogą ubiegać się pasażerowie, którzy nie wykorzystali całego biletu lub jego części.

Zwrot dotyczy całości kwoty w momencie, kiedy nie rozpoczął się jeszcze termin obowiązywania biletu. Bądź też kwoty za niewykorzystaną część biletu w momencie, kiedy termin obowiązywania biletu już się rozpoczął

Wniosek o zwrot środków można złożyć w indywidualnym koncie PEKA lub mailowo. Szczegóły na stronie ZTM-u.

Posłuchaj, jak wykonać ćwiczenia, które wzmocnią i rozluźnią mięśnie pleców. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Jak będzie przebiegała trasa tramwajowa na Naramowice

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.