słońce, zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Pexels

Pogoda

Prognoza na weekend w Poznaniu. [24-25.06.2023]. Chłodniej, ale nie zimno

Burze w nocy z czwartku na piątek (22/23 czerwca) zakończyły tę falę upałów. Nie oznacza to jednak dużego spadku temperatury. Będzie w trakcie weekendu bardzo przyjemnie i na ogół słonecznie. Odpoczniemy więc od upałów, a nadal ten odpoczynek może być aktywny i na świeżym powietrzu.

Prognoza pogody na sobotę. Słońce i ciepło

Po deszczowym piątku i ciepłej nocy przyjdzie czas na słoneczną sobotę. Będzie też ciepło. Na termometrach zobaczymy 23 stopnie, odczuwalna będzie jeszcze odrobinę wyższa. Noc będzie deszczowa, przez co będzie też ciepła, temperatura nad ranem spadnie do 15 stopni.

Poznań: Niedziela ciepła i bardzo przyjemna

Po nocnych opadach nie będzie śladu. Niedziela będzie bardzo pogodna, wręcz nawet bezchmurna. Będzie też jeszcze cieplej. Na termometrach zobaczymy 26 stopni. Temperatura odczuwalna wyniesie nawet 28 stopni. Noc będzie bezchmurna, ale też ciepła. Temperatura nad ranem spadnie do 14 kresek.

Jaki będzie przyszły tydzień w pogodzie?

Przyszły tydzień będzie pogodową przeplatanką, dni z temperaturą powyżej 25 stopni i pełnym słońcem będą przeplatały się z dniami lekko przekraczającymi 20 stopni i opadami deszczu i burzami, Będzie to typowa, jak na koniec czerwca pogoda, choć bez upałów. Te mają powrócić w następnym tygodniu, na początku lipca.

Karkówka czy kiełbasa z grilla? Majówka okiem Polaków #EwelinaPyta