koncert

i

Autor: pixabay.com

Wydarzenia

Przed nami ostatni koncert z cyklu #Na Falach 2023. Kto wystąpi na poznańskiej scenie?

#Na Falach 2023 w Poznaniu. Podczas darmowych cyklów koncertów, na scenie wystąpili m.in. Dawid Kwiatkowski i Kamil Bednarek. Przed nami ostatni weekend z muzycznymi emocjami w ramach wydarzenia #Na Falach. Kto w najbliższy weekend przyjedzie do stolicy Wielkopolski? Sprawdźcie szczegóły dotyczące występu.

Koncerty Na Falach w Poznaniu. Scena na Malcie postała przy Trybunach Ziemnych (na Wiankowej 3). Natomiast koncerty przy Jeziorze Strzeszyńskim będą odbywać się na plaży. Wakacyjny cykl koncertów wystartował na przełomie czerwca i lipca. Podczas pierwszej tegorocznej odsłony na Malcie wystąpiły m.in. Mela Koteluk i Zalia. 

#Na Falach 2023. Kto wystąpi w ramach ostatniego darmowego koncertu?

Przed nami ostatni koncert z cyklu #Na Falach 2023. W piątek 25 sierpnia, nad Jeziorem Strzeszyńskim wystąpią: Fisz Emade Tworzywo (25.08).

Fisz Emade Tworzywo to polska grupa wykonująca szeroko pojętą muzykę hip-hopową, m.in. z wpływami takich gatunków jak jazz, downtempo, czy funk.

W poprzednich edycjach koncertów #Na Falach, zagrali:

  • 2018: Anita Lipnicka & The Hats, Otsochodzi, Dwa Sławy, Arbak/ Atypia, The Dumplings, Mikromusic, Barbara Wrońska, Big Cyc, Luxtorpeda, Lao Che, Fisz/ Emade, Xxanaxx;
  • 2019: Natalia Przybysz, Daria Zawiałow, Łona/ Webber i Rasmentalism, Rebeka i Rosalie, BOKKA i Kamp!, Natalia Nykiel, Mrozu, Happysad, Luxfest– Coma, Luxtorpeda, Arka Noego, Kowczeg Nojam, Kamil Bednarek;
  • 2021: Albo Inaczej;
  • 2022: Luxtorpeda, Sorry Boys, LemOn, Happysad.

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

W minionym miesiącu, w ramach cyklu koncertów Na Falach, Poznań odwiedził Dawid Kwiatkowski. Zobaczcie, jak artysta wyglądał kiedyś i dziś.

Profesor Politechniki Warszawskiej został pobity jak wracał ze swojego koncertu