sklep

i

Autor: Canva

Wszystkich Świętych

Sklepy otwarte 1 listopada. Gdzie we Wszystkich Świętych udać się na zakupy?

2023-11-01 15:08

1 listopada, czyli dzień Wszystkich Świętych jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Oznacza to, iż dzień ten jest także wolny od handlu. zamknięte będą galerie handlowe, a także popularne sklepy, takie jak Biedronka i Lidl. Nie oznacza to jednak, że gdybyśmy czegoś nagle potrzebowali, 1 listopada nigdzie nie zrobimy zakupów. Gdzie więc we Wszystkich Świętych zrobić zakupy w Poznaniu?

Wszystkich Świętych: Czy sklepy są otwarte 1 listopada?

Jako że 1 listopada jest dniem ustawowo wolnym od pracy, tego dnia nie zrobimy zakupów w popularnych supermarketach, ani nie odwiedzimy galerii handlowych. Niemożliwe będzie też załatwienie spraw w urzędach czy bankach. Dla zmartwionych tym faktem mamy jednak pocieszenie. Wynikające z obowiązującej ustawy zamknięcie dyskontów nie wiąże się z niemożnością zrobienia zakupów w to celebrowane przez wszystkich katolików święto. We Wszystkich Świętych, tak jak w pozostałe dni ustawowo wolne od pracy, znajdą się otwarte punkty sprzedaży. Godziny zamknięcia z pewnością będą jednak różnić się od tych obowiązujących w dniu powszednim. Podpowiadamy, gdzie zrobić zakupy we Wszystkich Świętych 1 listopada.

Wszystkich Świętych: Gdzie zrobimy zakupy 1 listopada 2023?

Pomimo tego, iż Wszystkich Świętych jestem dniem wolnym od pracy i handlu istnieje kilka możliwości zrobienia zakupów. 1 listopada sklepy takie jak Biedronka, Lidl, Auchan oraz Netto będą zamknięte. Nie oznacza to jednak, ze nie zrobimy nigdzie zakupów. We Wszystkich Świętych działać będą między innymi małe sklepy osiedlowe, jak również część sklepów należących do sieci Żabka. Najczęściej Żabki 1 listopada działają do godziny 19.00 lub 20.00.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Jak wyglądają cmentarze przed Wszystkimi Świętymi? Zobacz w naszej galerii!