Studia podyplomowe na WSPiA! Sprawdź nowe kierunki Twojego rozwoju!

2020-10-12 11:27 Artykuł sponsorowany
Studia podyplomowe na WSPiA
Autor: mat.pras. Studia podyplomowe na WSPiA

Jeśli poszukujesz nowych, atrakcyjnych możliwości zawodowych i chcesz świadomie budować swoje CV, możesz wybrać się na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu.

Studia podyplomowe to szczególny etap edukacji. Z jednej strony służą one zdobywaniu specjalistycznej wiedzy i kwalifikacji w wybranym, wąskim zakresie. Nauka przebiega przy tym szybciej niż na tradycyjnych studiach i przy dużym nacisku na kształcenie konkretnych umiejętności praktycznych. Z drugiej strony, nie można pominąć faktu, iż ważnym elementem takich studiów jest integracja ze środowiskiem zawodowym oraz wymiana doświadczeń i poznawanie perspektyw innych osób związanych z daną profesją. Tak też jest na studiach podyplomowych w WSPiA.

Na naszych studiach spotykają się osoby, które często posiadają już bogate doświadczenie zawodowe, a WSPiA może służyć jako ogniwo, pozwalające im połączyć chęć zdobywania nowej wiedzy i udokumentowanych kwalifikacji zawodowych z twórczą wymianą myśli i poszerzaniem kręgu swoich kontaktów. W ramach każdego z proponowanych programów, zgromadziliśmy sprawdzoną kadrę wykwalifikowanych specjalistów i wieloletnich praktyków, docenianych przez naszych absolwentów. Każdy cykl studiów kończy się egzaminem dyplomowym, najczęściej w postaci prezentacji projektu i dyskusji na zadane pytania. Niektóre z kierunków można studiować równolegle. Wszystkie zajęcia odbywają się w trybie zaocznym – tylko w soboty i niedziele (spotkania organizowane są zazwyczaj co dwa tygodnie)

mówi Dyrektor Studiów Podyplomowych, dr Anna Gapińska.

Studia podyplomowe na WSPiA
Autor: mat.pras. Studia podyplomowe na WSPiA

Studia podyplomowe na WSPiA: Nowe kierunki Twojego rozwoju!

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu oferuje następujące kierunki na studiach podyplomowych:

Masz pytania? Skontaktuj się z pracownikami WSPiA, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania - tel. 61 832 11 79 e-mail: rekrutacja@wspia.pl.

Godziny pracy:

  • poniedziałek od 9.00 do 17.00
  • wtorek-piątek od 7.30 do 17.00
  • sobota od 8.00 do 16.00
  • niedziela od 9.00 do 15:00