Dobrze płatna praca na wyciągnięcie ręki

i

Autor: pixabay.com/mohamed_hassan

RYNEK PRACY

Świetnie płatna praca na wyciągnięcie ręki. Amerykański gigant szuka specjalistów w Polsce. Można już aplikować w dwóch miastach

2023-05-25 14:59

Visa wybuduje w Polsce nowoczesny hub technologiczny. Będzie to pierwsze tego typu centrum amerykańskiego giganta w Europie i piąte na świecie. W związku z tą inwestycją firma planuje zatrudnić co najmniej 1500 wysokiej klasy specjalistów z branży IT. Będzie to bardzo dobrze płatna praca. Można już aplikować na stanowiska w Warszawie i w Poznaniu.

Visa zbuduje centrum informatyczne w Polsce

To już pewne. Amerykański gigant, Visa, wybuduje w Polsce nowoczesny hub technologiczny. Będzie to pierwsze tego typu centrum informatyczne tej firmy w Europie i piąte na świecie. Decyzję ogłosili publicznie premier Mateusz Morawiecki i Jakub Kiwior, dyrektor Visy zarządzający regionem Europy Środkowo-Wschodniej. - Visa zaufała po raz kolejny Polsce. To jest wysokozaawansowana technicznie i technologicznie firma - nie krył zadowolenia polski premier.

Visa szuka pracowników w Polsce. Ofert będzie sporo

Budowa centrum informatycznego oznacza, że Visa będzie potrzebowała w Polsce specjalistów IT. - Około 1500 nowych miejsc pracy powstanie dzięki utworzeniu hubu technologicznego firmy Visa u nas w Polsce. To potwierdzenie atrakcyjności inwestycyjnej Polski - powiedział premier Morawiecki. Można już aplikować na pierwsze stanowiska. - Pierwszy zestaw ofert pracy pojawił się na naszych stronach i już widzimy bardzo duże zainteresowanie tą publikacją. O kolejnych etapach projektu będziemy informować podczas jego rozwoju i mam nadzieję, że będziemy spotykać się w tym temacie częściej, bo nasze nadzieje i oczekiwania związane z rozwojem płatności cyfrowej są naprawdę uzasadnione, ale również bardzo ambitne - przekazał podczas konferencji prasowej Jakub Kiwior.

Hub technologiczny Visa w Polsce. Można już aplikować w dwóch miastach

Na ten moment Visa szuka w Polsce obsady dla 27 stanowisk w Warszawie i dwóch w Poznaniu. Wielkopolskie oferty to praca dla  inżynierów oprogramowania. Co istotne, ma to być praca hybrydowa na pełnym etacie. Zatrudnieni przez połowę czasu będą musieli przebywać w poznańskim biurze.

Visa zamierza też współpracować z polskimi uczelniami.

Praca zdalna dla rodziców - wchodzą w życie nowe przepisy | M jak Mama