Tak bawili się kibice podczas meczu Lech Poznań - Lechia Gdańsk. Byłeś na Enea Stadionie?

2024-08-05 9:37

W sobotni wieczór Lech Poznań pokonał przy Bułgarskiej Lechię Gdańska aż 3:0. Na trybunach zasiadało ponad 20 tysięcy kibiców, którzy z wygranej Kolejorza mogą być zadowoleni. Byłeś na meczu? Zobacz czy uchwycił ciebie nasz aparat!

Lech Poznań - Lechia Gdańsk. Pewna wygrana Kolejorza

Losy spotkania rozstrzygnęły się praktycznie w pierwszej połowie. Gospodarze zadali trzy skuteczne ciosy, a przy odrobinie szczęścia prowadzenie mogło być bardziej okazałe.

Lechici już od pierwszego gwizdka sędziego Marcina Szczerbowicza starali się przejąć inicjatywę. Druga akcja w ich wykonaniu zakończyła się bramką. Ostatni kwadrans pierwszej odsłony znów należał do "Kolejorza", który stwarzał coraz groźniejsze sytuacje. Wynik mógł podwyższyć Antoni Kozubal, który po podaniu Hoticia, z bliska strzelił obok słupka. Kilka minut później było już 2:0, Adriel Ba Loua dość nisko dośrodkował w pole karne, a wszędobylski Hotic uprzedził rywal i głową pokonał Bohdana Sarnawskiego. Lech nie zwalniał tempa i po kolejnych pięciu minutach Ishak po raz drugi, a czwarty raz w tym sezonie wpisał się na listę strzelców.

Ostatecznie wynik meczu nie uległ zmianie i Kolejorz wygrał 3:0. Lechici po trzech kolejkach mają na swoim koncie sześć zdobytych oczek.

Lech Poznań - Lechia Gdańsk: tak bawili się kibice

Na trybunach Enea Stadionu w sobotni wieczór zasiadło 20 383 kibiców. Byłeś na meczu? Zobacz czy uchwycił ciebie nasz aparat!

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!