Nie żyje zaginiona 39-latka

i

Autor: Policja Poznań/canva

Policja

Tragiczny finał sprawy. Nie żyje poszukiwana 39-latka. Funkcjonariusze zatrzymali męża zaginionej

2024-06-19 11:08

Nie takiego rozwiązania sprawy, spodziewali się najbliżsi 39-latki. Nie żyje poszukiwana od ubiegłego tygodnia Natalia P.P., mieszkanka podpoznańskiego Gortatowa - poinformował w środę rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak. Zatrzymany został mąż kobiety.

Tragiczny finał poszukiwań Natalii

39-latka po raz ostatni widziana była w piątek 14 czerwca około godziny 18:00, kiedy opuściła swoje miejsce zamieszkania. Od tamtej pory nie skontaktowała się z rodziną. W środę rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak poinformował, że funkcjonariusze ze specjalnej grupy zajmującej się poszukiwaniem 39-latki znaleźli zwłoki kobiety.

Mąż zaginionej został zatrzymany

- Policjanci odkryli ciało w kompleksie leśnym w północno-wschodniej części przedmieść Poznania. W związku z tą sytuacją, w uzgodnieniu z Prokuraturą Okręgową w Poznaniu funkcjonariusze zatrzymali męża zaginionej. Będzie on pozostawał w dyspozycji prokuratorów współpracujących z naszymi policjantami - podał Borowiak.

Jeszcze we wtorek, w trakcie poszukiwań kobiety, Borowiak informował, że policjanci ze Swarzędza złożyli wniosek do prokuratury o wszczęcie śledztwa z artykułu mówiącego o nieumyślnym spowodowaniu śmierci. Wyjaśnił, że jest to standardowa procedura.

Wypadek w gminie Międzychód: Auto uderzyło w barierę i budynek:

Rozkładające się ciało w lesie pod Bierutowem. To zaginiony 52-latek?
Listen on Spreaker.